2733
2739
عنوان

باز شب شد و دلتنگی های من شروع ،عاشقا بیان🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 53 پست
اهنگ گوش میدم   مینویسم نوشتن هم خیلی خوبه  گریه میکنم  

نمیدونم چیکار کنم گریم بگیره

میدونم اگه یکم گریه کنم آروم میشم اما...

ممنون میشم منو تو تاپیک های کنکوری تگ کنید😍❤اگه چالش درس خوندن هم داشتید منو تگ کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم خیلی مغروره وقتی چیزی میشه قهر میکنه عین بچه ها خیلی وفت ها هم مقصر خودش هست .دو تا بچه ...

باهاش حرف بزن خب

بگو این رفتارت اذیتم میکنه

ممنون میشم منو تو تاپیک های کنکوری تگ کنید😍❤اگه چالش درس خوندن هم داشتید منو تگ کنید 
2728
وقتی از دلتنگیام می نویسم همش میخوام براش بفرستم بفهمه سخت جلوی خودمو میگیرم

به نظرم جلوی مرد جماعت نباید کم آورد چون حتی اگرم بهشون می رسیم با عشق عاشقی تهش کلی منت میزارن که خودت خواستی خودت مسج می دادی متاسفانه اکثرا اینجورین .

ای بابا یا گرفتاره یا دلخوره ازت یا سرش جایی گرمه شک نکن یکی ازین سه تاس

نمیدونم

تصمیم گرفتم حتی اگه از دلتنگی هم مردم دیگه برنگردم به اون رابطه

2738
نمیدونم چیکار کنم گریم بگیره میدونم اگه یکم گریه کنم آروم میشم اما...

نوحه گوش بده ولی سعی کن گریت به خاطر اهل بیت یا عشق اسمانی باشه اون موقع راحت تر میتونی به ارامش برسی 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
باهاش حرف بزن خب بگو این رفتارت اذیتم میکنه

خیلی وقت ها بهش گفتم به ارومی تو لحظات خوش ولی بی فایده ست .حدود ۱۸ سال از من بزرگتره من ۳۷ سالم هست گاها میگه فلان خانم خوشکله اینجوریه اونجوریه اصلا مراعات من رو نمیکنم همه چی رو به زبون میاره   

به نظرم جلوی مرد جماعت نباید کم آورد چون حتی اگرم بهشون می رسیم با عشق عاشقی تهش کلی منت میزارن که خ ...

چی بگم‌‌...

اما من ک طرف رفتاراش عوض شد خودم سرد شدم اون ول نمیکنه اما خودشم تغییر نمیده خسته شدم

چی بگم

انشالله هرچی خیره پیش بیاد

خیلی وقت ها بهش گفتم به ارومی تو لحظات خوش ولی بی فایده ست .حدود ۱۸ سال از من بزرگتره من ۳۷ سالم هست ...

خدا بهت صبر بده عزیزم💔

2706