2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما میخواستی بنویسی دستم گیره..شده دستم ک یره😂😂

نه درباره ۶ پک حرف میزدیم یه چیز دیگه شد🤦‍♀️

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2728

مراسم ختنه سرون برادرم بود 

پیش دستی ها رو هرچقدر می‌گشتیم نبود 

دیدم بابام پیش دستی هارو برده جلو مهمونا گذاشته انگار میخوایم میوه پخش کنیم

مجبور شدیم دوباره پیش دستی هارو از جلو اون همه مهمون با خجالت جمع کنیم

فکر کن پیش دستی بدی ب مهمون بعد بدون اینکه چیزی تعارف کنی جمع کنی 

آب شدیم از خجالت

مراسم ختنه سرون برادرم بود  پیش دستی ها رو هرچقدر می‌گشتیم نبود  دیدم بابام پیش دستی هار ...

😐😐😐😐😂🔪

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 
2738

بچه ها بگید دیگ ماهم میخندیم دور هم 😂

😐🤦‍♀️دوستان اینو بفهمید که من فقط دوستدار استادم. خودشون نیستم پس هر خطایی از من دیدید پای خودم بزارید نه ایشون. اگرم کمی شعور داشتید خودتون میفهمیدید مجبور نمی‌شدم خودم بگم خیلی خوب میشد 🙂.👈هر چقدم بی ادب باشی من محترمانه جوابتو میدم زیاد به خودت فشار نیار گر میسر نیست مارا کام او عشق بازی میکنیم  عشق بازی میکنیم با نام او لطفا با شعری ک گذاشتم شوخی های ک درحد شخصیت خودتونه نکنید جنبشو ندارم 😊  یاد بگیریم از روی عکس پروفایل و اسم کاربری همدیگرو قضاوت نکنیم دنیا جا ی قشنگ تری میشه 🌹تو نی نی سایت عاشقا از کسایی قلبشونو شکستن، جاریا از جاریا، خواهر شوهرا از زن داداشا، عروس از مادر شوهرا، مادر شوهرا از عروسا، کاربرا از کارای دیگ، گله میکنن و میگن چقدر بد هستند، الان من موندم این بد های واقعی کجان؟ همه جز خوبا شدن ک... 

جلو خواهر شوهرم رو میگم

همسرش هفته پیش تقریبا فوت شد. 

یکی از سخت ترین کارا واسه من تسلیت گفتن هست. اصلا یه جوری میشم. 

رفتم خونشون یه سر واسه تسلیت میخواستم بیام اومدم بگم تسلیت میگم خدا رحمتشون کنه گفتم سلام برسونین🤦‍♀️😅😣

باز اون بنده خدا میگفت پک پذیرایی رو بردار ببر چرا برنداشتی من هول بودم میگفتم نه دیگه من برم بچه ها رو تنها گذاشتم 

آخر سر گفت میدونم میگم پذیراییت رو بردار ببر🤦‍♀️

نور خواهی مستعد نور شو.... 

یه بارم با خانواده خودم رفتیم اخلمد تفریح. 

وسایل داشتیم اونجا هم شلوغ بود. داداشم گفت وایسین یه خر کرایه کنیم بارا رو ببره 

یهو حواسم نبود  اصلا منظور بدی هم نداشتم گفتم مردا هستین دیگه خر چرا بیان بردارین بریم😂😂😂🤣🤣🤣

نور خواهی مستعد نور شو.... 
جلو خواهر شوهرم رو میگم همسرش هفته پیش تقریبا فوت شد.  یکی از سخت ترین کارا واسه من تسلیت گفت ...

😂😂😂😂😂

آقا تجربه ثابت کرده عواقب هول بودن جبران ناپذیره 

هول# نشید

یه بارم با خانواده خودم رفتیم اخلمد تفریح.  وسایل داشتیم اونجا هم شلوغ بود. داداشم گفت وایسین ...

😂😂😂

اوناهم خودشونو خر فرض کردن

شوهرم نبود ولی خب اشنا بودیم گفت سلام خوبید شما گفتم دست شما درد نکنه😐😂😂

دوستم محو شد اصلا🙄🤐😬

من😃😃

پسره😶😶😶😐😐😐

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃

چه شوهر پایه و باحالی ماشاءالله 😄

خوشبخت شن

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632
2706