2737
2739

دوستان :/ 

مامانم میگه ک دختر هر جقدر زود ازدواج کنه خوبه مثلا تا ۱۶ و ۱۸ باید عروسی کنه میگم مثلا چرا میگه ک بتونه بچشو با حوصله بزرگ کنه میگه اجیه من ۵۰ سالشه ی پسر ۱۰ ساله داره اصلا حوصله ی بزرگ کردن و هم نداره 

واقعا راس میگه ؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زیر ۲۰ بارداری که ضرر داره از لحاظ پزشکی هم توصیه نمیشه

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2738

نه ۱۶ سالگی چ میتونی بکنی خالت سواد داره؟

بشین درستو بخون تا ۲۳___۴ سالگی ازدواج کن ۲۹ سالگی ام بچه بیار

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

ببین اگر مورد خوبی هست ازدواج کن باز مورد خوب برای هرکسی متفاوته بر اساس روحیات و خصوصیات و ویژگی هاش، ولی اینم که وقتی سن بالا بره درسته آدما کم حوصله میشن کلا 

ولی بازم میگم ازدواج موفق خوبه، مطالعه کن و فکر کن و معیارهاتو مشخص کن 

با دلیل ؟!  الان زن داداش من تو ۱۴ سالگیش بچه دار شده

مگه نقش زن فقط اينه بچه دار بشه كه به خاطر اون زود ازدواج كنه يه بچه با خودش بزرگ بشه😕

شما برو دانشگاه ٤نفر ببين يكم جوونى كن به بلوغ فكرى و اجتماعى برس بعد به فكر ازدواج باشين عزيزم زير ٢٠ خيلى اشتباهه

نه مگه هر کی کوچیکتره حوصلش بیشتره؟ به نظرم ازدواج از سن۲۲ به بعد خوبه که حداقل آدم یه دانشگاه رفته باشه تو اجتماع گشته باشه و بتونه با دید بازتر انتخاب کنه

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2706