2733
2734

۳ ساله منشی نامزدمه ... { از ۳ سال پیش تا حالا هنوووز در ارتباطن } 

خیییلی شک دارم بهشون خیلیااااا 

از دیشبم شکم بیشتر شده. ... چند بار هم سر زده رفتم ... بعضی روزا اصلن نیست به جاش ی دختر دیگس بعضی وقتا ام هست....  اصلنننن نمیدونم چ غلطی میکنه ....

امروز اومده بود با برادرش منم اونجا بودم { نامزدم نمیدونست ک رفتم سر زده رفته بودم } از در ک رفتم تو دیدم نشسته با برادره ... امروز اون یکی دختره اومده بود پشت میز منشی ...نمیدونم منشی به نامزدم گفت اینا اومدن یا خودش میدونست نمیدووونم فقط یهو از اتاقش اومد بیرون خیییلی گرمممم سلام و حال و احوال کرد باهاشون .... منو ندید اصلن ... دوستم میگه حساس شدی ولی من مطمینمممم مطمینمممم قشنگ ی بار نگاش از نوک پای دختره رفت رو سرش از سرش اومد نوک پاش .... 

دختره ام انگار اومده عرووووسی اصلن ناجوووور 

بعد من تا حالا ندیدم شوهرم محل کارش انقدرررر پر شور و گرممم برخورد کنه اصلا از اتاقش اووومد بیروون .... خیلی گرممم هنوز اون سلاااااام چطووووووری ک به دختره گفت و نگاهش داره مخمو میخورع .... بچه ها دارم روانی میشممم 

حساس شدم ینی ؟ ب مامانم هیچی نگفتمممم هیچی 

جز این خیییلی اتفاقا دیگه ام هست ولی امروز دیگ این رو مخمههه ...خواهشا بگین چ کار کنممم ...عقدم راستی ... طلاق  اینا اصلن ....................  

هنوز نامزدين و وضعتون اينه

بعد ازدواج چي قراره بشه سبحان الله😐🤦🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اگه واقعا شک داری شوهرتو درست کن این دختر نشد با یه دختر دیگه گرم میگیره 

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز این خانوم رو بیرون کردی

فردا و پسفردا با خانومای دیگه چیکار میخوای بکنی؟

منظورم اینه اگه بهش اینقد بی‌اعتمادی و شک داری،مشکلت با رفتن این خانوم حل نمیشه 

Instagram📷me_in_netherlands 
2728
 اگه واقعا شک داری شوهرتو درست کن این دختر نشد با یه دختر دیگه گرم میگیره

اینجوری نیست میدونممم 

این دخترهههه ... این دخترهههه 

امان از این دخترههه 

نمیخوامم خانوادم بفهمن ... دوستام هستن پشتمن ... میخوام خودم حلش کنمممم 

2738

بنظرم خودت برو یمدت منشیش شو رابطشون قطع شه

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
اینجوری نیست میدونممم  این دخترهههه ... این دخترهههه  امان از این دخترههه  نمیخوام ...

بازم خودتون میدونین ولی از نطر من فقط اون دختر مشکل نیست 

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

من ترس و فوبیای منشی دارم .

شوهرم رو اجازه ندادم شاگرد یا منشی  دختر داشته باشه برا کارش.فقط پسرا رو میپذیره 

چون از اول گفتمش حساسم .بهش اعتماد دارم ولی وقتی مرد و زنی ارتباط طولانی مدت داشته باشن یه چیزایی ممکنه پیش بیاد

طلاق که میگی نه. برفرض این دختررم بیرون کردی پسفردا ازدواج کردی میخوای چیکار کنی؟

ما الان چی بگیم؟ بگیم ازدواج کن با دوتا بچه لاس زداش و تحمل کن یا اون موقع با همون دوتا بچه جدا شو؟؟؟

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706