2733
2734

اصلا هر روز میزنه؟ 

یا چن روزی یکبار؟ 

میشه بگین

دوس پسر من این مدت هفته ای یبارم به من زنگ نمیزنه):

میگه وقت نمیکنم سرم شلوغه 

دلم گرفته ازش  

میدونم ک خیلی عاشقمه

سه ساله باهمیم 

ولی ناراحتم ازش

150بار

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

سینگلم 

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زنگ نمیزنه کلا☹️☹️☹️

چون کلا عشقی ندارم 😂😂😂😂

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2738

کاتم الان 

ولی 

در طول سه بار زنگ میزد 

و دیگه خیلی کم بهم پیام میدادیم یا بهم پیام نمیدادیم

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

حداقل روززی ۲بار

گاهی  بیشتر

ولی زنگ زدن و نزدن نشونه عشق نیس، زندگی واقعیه فیلم کره ای نیس ک😐

البته بنظرم تو رابطه دوستی، خب تعهدش کمتره و با ازدواج فرق داره

!WTF : Wow That's Fantastic
2706