2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یجورایی دم مرگ بودم همش ذکر میگفتم خدا کمکم کرد واقعا به معنای واقعی 

الانم بعد ۶ سال فعلا که ازدواج نکردم خیلی حال بدی داشتم اون موقع ها ولی الان خوبم خداروشکر 

درسمو ادامه دادم لیسانس گرفتم 

گواهی نامه گرفتم

خودمو سرگرم میکردم تا بالاخره گذشت 

تو عقد باز راحت تره 

2728
چرا تعریف میکنی؟چطور شد؟ و بعد چرا سختی کشیدی؟پشیمون هم شدی یانه؟

ما خب دو طرفه بود جداییمون البته من از اول نمیخواستم جدا شم میترسیدم از جدایی. جداییمونم تو یک روز اتفاق افتاد هنوزم که هنوزه نمیدونم چی شد 

خب خیلی سخت بود واسم 

کلا دلم به طلاق نبود خب ولی دیگه شد الانم ازدواج بعدی موفق باشه هیچ وقت پشیمون نمیشم از طلاقم 

پشیمون شدی یانه؟ سرچی جدا شدی

مامانش به شدت دخالت میکرد همه رو قاطی کرد بهم اینقدر دروغ و اینا تا همه چی قاطی شد و به طلاق کشیدیم خودشم همش به من گیر میداد چرا اینجوری میشینی چرا اینجوری راه میری چرا اونجوری چرا فلان  چرا چاقی چرا لاغری چرا قدت بلنده چرا تای رو سریت اینجوریه 

2738
مامانش به شدت دخالت میکرد همه رو قاطی کرد بهم اینقدر دروغ و اینا تا همه چی قاطی شد و به طلاق کشیدیم ...

مال منم خانواده اش خیلی دخالت میکنن.پدرشوهرم به بیرون رفتنم گیر میده میگه زن نباید تنها جایی بره.

مال منم خانواده اش خیلی دخالت میکنن.پدرشوهرم به بیرون رفتنم گیر میده میگه زن نباید تنها جایی بره.

مهم خودشه این فقط مامانش داری ازم درمی‌آورد بازم من اهل طلاق نبودم ولی دیگه کاری کردن که مجبور شدم 

مهم خودشه این فقط مامانش داری ازم درمی‌آورد بازم من اهل طلاق نبودم ولی دیگه کاری کردن که مجبور شدم&n ...

خودشم حرفا پدرشو میگه.میگن زن تنها بره بیرون انگشتش میکنن

ولی اگه میدونی شرایطش خوبه و مثل این دیگه گیرت نمیاد سعی کن زندگیتونو اوکی کنید دوست بودید یا سنتی؟

2706