2137
2106
عنوان

من از مامانم یه مبلغی طلب دارم، میشه بگید چجوری بهش بگم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 34 پست
نگو ازش پول بخواه بگو مامان ۲۵ بهم میدی  پول لازم دارم

آخه خیلی تابلو میشه که منظورم پول خودمه

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

خب به بابات بگو بابا پول قرض بده بعدش به مامانت بگو هروقت فروختی قرض بابارو بده من بدم! جلوی مامانت ...

پدرم میده بنده خدا 

ولی مشکلم اینه که الان دو ماهه تو خونشونم بهم میرسن 

روم نمیشه بگم غیرمستقیم🥺

ولی جرات رک گفتنم ندارم☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
عزيزم خودت شاغلي كه اين پول رو داشتي يا پسندازت هست شوهرت ميدونه دادي يا نه مستقيم بگو وقتي متوجه نم ...

عزیزم پس اندازه 

همسرم نمیدونه 

ولی بدونه هم مشکلی ندارم 

از من انتظار نداره همسرم که کمکش کنم 

ولی خودم دلم نمیاد تو فشار بمونه 

اتفاقا مامانم هم می‌دونه تو فشاره🥺 قبلاً هم بهش گفته بودم میخوام کمکش کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2166
خب بشه

خب زشت نیست؟🥺

مخصوصا اینکه دوماهه تو خونشونم و حالم خوب نیست و دارن بهم میرسن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم مامانت چون میدونه شوهرت خبر نداره که تو بهش پول دادی بخاطره همینه که بیخیاله مطمعن باش همینجوری وایسی تا خودش بده نمیده باید یه کاری بکنی

منم چند وقت پیش یه وسیله خونه مو فروختم به مامانم و بهش گفتم فعلا پولشو نیاز ندارم نمیخاد بدی چندماه دیگه که میخام فلان چیز بخرم پولشو بده، بعد شد چندماه و من میخاستم برم اون چیزو بخرم و واقعا هم پولم کم بود رومم نمیشد به مامانم بگم بده بلاخره زنگ زدم و با اینکه خیلی خجالتی میکشیدم گفتم مامانم میخام برم یه وسیله ای بخرم پولم کمه میشه یه مقدار بهم قرض بدی اونم گفتم باشه الان میزنم برات ولی قرض نه بجای همون فلان پول خودت

خب تو این دو ماه همسرت گوشتی مرغی میوه ای روغنی ماست و اینا نمیخره😐😐😐😐😐

چرا عزیزم 

گاهی میخره 

ولی بابام هر وقت ببینه زود پولشو میزنه به حسابش😑

کلا بابام و مامانم دوتا انسان متفاوت هستن 

بابام یکساعت هم نمیزاره کسی ذره حق به گردنش داشته باشه 

واسه همین همسرم سعی می‌کنه خودش کمتر بیاد 

فقط میگه چون میدون بار نزدیک محل کارمه میوه نخرید من میخرم 

دیگه بابا پول اونا رو نمیزنه به حسابش...

خودمم راحت نیستم اینجوری ولی چاره ای ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2165

حالا چ گيري دادي پول رو از مامانت بگيري

ب شوهرت بگو من از بابام قرض ميگيرم ازش قرض بگير خب 

ديگه كمتر ميام و تو تاپيكا با نظرات ارزشمندم كمك نميكنم اعلانات باز نميكنم    مگه چي نوشته بودم ك امضامو حذف ميكنيد؟! كجاش مشكل داشت اينكه كمتر ميام يا تو تاپيكا كمك نميكنم؟   مثلا وظيفم هست ك كمك كنم؟دوستاي عزيزم كارم داشتيد پيام بدين هر وقت شد ميام ميخونم
حقیقتا مامانم کسی نیست  مخصوصا اینکه خیلی کمک حالم بوده تو بارداری  ولی نمی‌دونم چرا این ...

والا من اگه مامانمو بشناسم ک. بد حسابه بهش پول قرض نمیدم😅

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر  جای دنیایی دلم اونجاست...❤️💙                               تیکر بارداری نیست...
از لحاظ طلا و اینا همه طلاهام تو بانکه  فعلا نمیتونم بگیرمشون که بفروشمشون... مامانم هم ...

جلو مامانت زنگ بزن به کسی بگو اینقدپول داری بهم قرض بدی خیلی خیلی ضروریه بعد بگو خودت نداری حتما از کسی واسم بگیر نیاز دارم 

خب اجیل بخره  میوه زیادتر بخره  برنج بخره بگه برام اوردن  یا بگه بیایین کباب مهمون ...

گاهی ازین کارها می‌کنه 

اصلا نگران این نیستم 

بیشتر واسه اینکه خیلی بهم میرسن و همه جا اونا می‌برنم و زحمتکش رو دوش اوناس ناراحتم نه مسائل مالی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2183