2733
2739
عنوان

سنم خیلی کمه خواستگار دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3966 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه. جواب رد بده اگه واقعا میخوادت یکم باید بزرگ بشید 

آخه نظر خودش اینه الان عقد کنیم 8سال دیگه عروسی کنیم فقط مثل دوست دختر پسرا طی این 8سال باهم بیرون و اینا بریم فقط به شکل صحیح

2728
اگه از نظر فکری و عقلی به این حد رسیدی که بتونی با یکی دیگه زندگی کنی قبول کن

چون این آقا رو میشناسم حس می کنم بتونم و اینکه قراره اگه عقد کردم 8سال دیگه عروسی کنم فقط طی این 8سال مثل دوست دختر پسرا بیرون و اینا باهم بریم فقط به شکل مشروع و قانونی

به نظرتون قبول کنم یا نه

اگه دوست دارین ازدواج کنید چرا که نه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور
2740
امیدوارم جدی نباشید والا خانواده ها باید مراقب نیت مشاور بچشون هم باشن ای بابا

بنده خدا نیست بدی نداشت مزاحمتی ایجاد نکرد کاملا رسمی از پدرم خواستگاری کرد منو

نههههه  اول درس و استقلال  هرچیزی زمان خودش داره  نه نه😷

اون همیشه محرک من برای درس بود خودشم دانشجویی دارو سازی هست ازدواج با اون تاثیر مثبت در درسم خواهد داشت اتفاقا ولی سنم کمه

چون این آقا رو میشناسم حس می کنم بتونم و اینکه قراره اگه عقد کردم 8سال دیگه عروسی کنم فقط طی این 8سا ...

شما که میگی خوبه اونم می‌تونه تلاش کنه برای خرید خونه و تجربه بیشتر شماهم درستون بخونید 

رایگان سرکتاب ودعا وباطل کردن طلسمات نحس و نفرین بدون هزینه انجام میگیرد.     💙💚👇👇👇📒📓📔📕📖📗📘📙📃📜📄ما معتقدیم یه دعانویس خوب که تضمین میده بعداز ارسال دعا  درب منزل و نتیجه گیری مخاطب با رضایت طرفین مبلغ توافقی به نیازمندی پرداخت شود✍✍✍✍                                                                            آیا رفتارمان به دیگران می‌آموزد که اینگونه با من رفتار کنید؟
سنت هم كم نيست من ١٨ سالگي عقد كردم سه ماه بعد هم ازدواج كردم دانشگاه هم رفتم

والا مامانم که منو خیلی بچه حساب می کنه البته قرار ما اگه عقد کردیم 8سال دیگه عروسی کنیم چون درسش هنوز تموم نشده نمی دونه بره سره کار

به کجا چنین شتابان

به بدبختی

تو آرزوهام زندگی میکنم و یکی از مهم ترین آرزوهام حل شدن مشکل بابای مهربونمه 😢پس اگه براتون مقدوره یه صلوات برای سلامتی پدرمو و خانوادم بفرستین🙏 چون جز اونا کسیو ندارم بزرگترین ترسم نبودن خانوادمه😔❤
2706