2737
2739
عنوان

کیا مثل من الان یه دنیا دلشون گرفته....

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 154 پست

با خدا حرف بزن

دعای عهد گوش بده آروم میشی

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مث مامان من😔

فقط از صبح میگم خدا خدا بلکم صدامون بشنوه 15ساله مادرم عذاب میکشه

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
2731

۲۷ که خوبه

من الان ۱۷ سالمه از کل دنیا سیر شدم دلم بدجور گرفته خسته ی خسته ی خسته ام کاش امروز مرگ بیاد سراغم خیلی سادم خیلی چوب قلب سادمو خوردم کاش منم بلد بودم دروغ بگم کاش....

من حسابم ز ، همه مرُدم این شهر جداست   من امیدم به خدا بعد خدا،هم به خداست
۲۷ خیلی زوده برا اینکه اینقدر احساس خستگی بکنم😭😭😭😭

منی ک ۷ سال کوچیکترم چی پس😂

همین بس که خدا احوال بندگانش را میداند. . .😻         حالم بد نیس...ولی انگار پرم از حال بد#ایرانم🌱                                 عزیزِ من عزیزِ دوست داشتنیِ من عزیزِ نزدیکِ من تولد من تویی پیش از تو به یاد نمی آورم که وجود داشتم ♡.♡.♡.♡
منم از صبح داغونم همش گریه بابام خیلی ساله زن گرفته مادرم با همه بدیهاش فقط بخاطر بچه هاش نشست که او ...

خدا انشاله مرداي هوسباز و زناي خونه خراب كن رو لعنت كنه منم همين زندگي رو داشتم آخرش دور از جون شما مادرم سرطان گرفت و مارو تنها گذاشت برا مادرتون كاري كنيد مستقل بشين برين حايي تا ريخت عن اونا رو نبينه حرص بخوره 

2738
برای جی

چون تولد پسرمو کنسل کرده راه افتاده رفته نامزدی بچه داداشش اینم بگم تولد پسرم چارپنج نفر بودیم اونجا حداقل ۲۰۰نفر ادمن و اینکه قرار بود فقط خواهرم و دخترش بیان گفت زنگ بزن بگو نیان 

فقط از صبح میگم خدا خدا بلکم صدامون بشنوه 15ساله مادرم عذاب میکشه

بمیرم 😔

بابای منم ۴ ساله مارو ول کرده رفته

باورت میشه بهمون زنگم نمیزنه 😔😔😔😔

خیلی دلم گرفته دوستامو ک میبینم میگم ی پدر خوب حق زیادی نبود ک من نداشتم 

همه خرج و مخارج با مادر بیچاره امه

تازه مهریه مامانمم نداد

هیچی ب هیچی 

زندگی خودم از مادرم بدتر نمیدونم راست و دروغ شوهرم چیه بی نهایت بی مسولیت اصلا به من بچه هاش توجه ند ...

منم بهش اعتماد ندارم اصلا حرفاشو دیگه باور ندارم حتی قیمت یچیزی رو بگه باور نمیکنم راست میگه 

هیچوقت نمیتونم باهاش راحت باشم حرف همو نمیفهمیم یادعواست یاسکوت یامن حرف بزنم اون سکوت  

حس میکنم اصلا صمیمی نیستیم امروز یچیزی یادم افتاد ازش بدتر دلم ازش گرفت داداشش نامزد کرده بود من بعد از سه ماه فهمیدم مگه میشه این خبرنداشته باشه  یعنی به من اعتماد نداشت 

بعد من هرچی میشه اول اونو تو جریان میزارم واسه داداشم خواستگاری رفتیم با عزت واحترام بردیمش باخودمون  من رفتم زن داداشمو دیدم شوهرم اومد باهام ازهمون قدم اول

خدا انشاله مرداي هوسباز و زناي خونه خراب كن رو لعنت كنه منم همين زندگي رو داشتم آخرش دور از جون شما ...

الهی آمیییین

همه عروسی کردیم فقط خواهر آخریم عقده ان شاء الله اون بره سر خونه زندگیش نمیزاریم اونجا بمونه

عزیزم خیلی ناراحت شدم برا مادرتون الهی جاشون بهشت باشه

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
۲۷ که خوبه من الان ۱۷ سالمه از کل دنیا سیر شدم دلم بدجور گرفته خسته ی خسته ی خسته ام کاش امروز مرگ ...

خیلی سنت کمه برای این همه غم 😔😔

قصه اینجاست ...که شب بود و هوا ریخت بهم...من چنان درد کشیدم...که خدا ریخت بهم.

پاشو یه کاری که دوس داری رو انجام بده من دلم گرفته بود یه کم به موهام رسیدم الان بهترم. 

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
2706