2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سریال این سهید بابایی رو میبینی؟

مگه نمیگم لایک نکن😡افرین😁😁بیشتر ببین.                        اگه میخوای یکی همیشه دوست داشته باشه تنهات نذاره و وفادارت بمونه ، وقتی از سرکار برمیگردی دورت بگرده و همیشه مواظبت باشه سگ بگیر❤🐕                                                            /خدای من خدای حیوانات است!خدای پاکی ها☺.                       هیچ حیوانی بد/شوم/نحس/نجس/شیطان و.... نیست!!                       بهم بگید اگه   اون عنکبوتی که توی اتاقمون میکشیم تمام  عمرشو فکر میکرده ما دوست و هم اتاقیش هستیم چی؟💔🕷                                                                                      سوالی راجع پت تون داشتین در خدمتم خصوصا سگا😃.     دامپزشک اینده😍        ماکانی ام😎✌🏻شدیدا حامی حیوانات
2738

اگر منظورت سریال شوق پرواز هست 

سعید خجسته فر اصلا وجود خارجی نداره 

صرفا شخصیت خیالی هست که نویسنده اضافه کرده به داستان

صحبت های خانم صدیقه حکمت رو سرچ کن بخون 

ایشون گفته بودن سعید خجسته فر صرفا یک نمودی از همه دوستای شهید بابایی بوده و وجود خارجی نداره اصلا

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠

بله عزیزم.شهدا از همه لذات دنیوی گذشتند یکیش فرزنده فقط .این جمله شهید بهشتی رو فراموش نکن که بهشت رو به بها بدهند به بهانه ندهند.گذشتن از دنیا بخاطر دفاع از دین وناموس خیلی سخته.انشالله خدا با اولیای درگاهش محشورشون کنه

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
2706