2737
2734
عزیزم رابطمون گرم میشه؟ بهم میرسیم ؟ از خصوصیات اخلاقی رفتاريشم بگو

یکم خجالتی در روبرو

ولی در کل پسر خوبیه دست نیافتنی

بهتر میشه

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عهههه مرسی عزیززم پسسس😁😁😁❤❤❤❤❤

😗😗😗😗👰🤵

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترن❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰خدایا تو دلیم رو به تو سپردم👶🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍🦋🤍 امام رضا عاااشقتم💚💚
دوست داره خیلی اهل بروز نیست زیاد وفادار هست ولی یکم کلک میزنه 

از چه نظر کلک میزنه؟ ینی فکرش جای دیگه ست؟؟

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
2731
از چه نظر کلک میزنه؟ ینی فکرش جای دیگه ست؟؟

ن از اون لحاظ تو کارای روز مره و....

خداروشکر

ینی مثلا درامدشو بهم کمتر از واقع میگه؟ اینجور چیزا؟

آخه میبینی بعدها یه سال میاد اعتراف می‌کنه که فلان روز سر کار برای نهار کباب گرفتم یا بستنی خوردم بشما ( منو پسرم) نگفتم 

یا پول جمع می‌کنه بعدا میگه

اینجور چیزا؟

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
تجربی قبول میشی

عزیزم میشه بگی به نظرت عشقم بهم پیام میده؟کی؟

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 
2738
خداروشکر ینی مثلا درامدشو بهم کمتر از واقع میگه؟ اینجور چیزا؟ آخه میبینی بعدها یه سال میاد اعتراف ...

آره همینا دیگه😂

عزیزم حس خوبی داد بهم جوابات ان شاءلله درمورد خونه خریدنم خدا جورکنه همینجور که گفتی زودی بخریم دعا کن   

عزیزم میشه بگی به نظرت عشقم بهم پیام میده؟کی؟

بزودی تو محرم احتمالا

بزودی تو محرم احتمالا

ممنون عزیزم❤❤😍😍🥰🥰

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 
عزیزم حس خوبی داد بهم جوابات ان شاءلله درمورد خونه خریدنم خدا جورکنه همینجور که گفتی زودی بخریم دعا ...

چشم عزیزم انشالله😚😚😚😚😚😚امیدت همیشه به خدا باشه فقط و فقط

کی ازدواج میکنم ؟ با چطور شخصی؟

تو آبان و آذر خواستگاری موفقی داری اگه جواب بدی خوشبخت میشی 

به یه سال نمیکشه ازدواج میکنی

2706