2733
2734

سلام به مامان باباها

پسر من از بدو تولدبه مدت ۲ روز مدفوع نمیکرد و همراه بود با استفراغ سبز رنگ به پزشک مراجعه کردیم

در معاینه و عکسبرداری چندتا بیماری مثل آترزی و هیرشپرونگ و ...

مشکوک بودند حدود دو هفته طول کشید به وسیله باریم انما دکتر ادراکی تشخیص دادند که بیماری قطعا هیرشپرونگ هست

۲۰ روزگی توسط دکتر مولاییان عمل اول انجام شد و قسمت انتهایی روده حدود ۱۰ ماه از قسمت چپ بدن کنار ناف بیرون آوردند و در ۱۱ ماهگی عمل دوم انجام شد

این عمل دو مرحله ای هستش و دلیلش هم وزن کم نوزاد هست و باید چند ماهی بگذره تا به اون وزن مورد نظر برسه تا عمل دوم انجام بشه

خداروشکر الان ۲ سال و پنج ماهشه و هیچ مشکلی براش بوجود نیامده

دوره سختی بود نگرانی ها و استرس ها زیاد بود ولی تمام میشه همشون

اول از خدا دوم از دکتر با وجدان و  با اخلاق و کار بلد دکتر مولاییان ممنونم.

آرزوی سلامتی برای همه بچه ها دارم و امیدوارم پیامم براتون دلگرمی باشه اگر توی این روزهای گیج و مبهم هستید.

سلام به مامان باباها پسر من از بدو تولدبه مدت ۲ روز مدفوع نمیکرد و همراه بود با استفراغ سبز رنگ به ...

سلام دوستان. مادرانی که بچشون هیرشپرونگ یاهمون انسدادروده داشته اگه مشکلی ندارید بیاید یه گروه بزنیم ازتجربیات همدیگه استفاده کنیم من خیلی براعمل بچم نیازبه راهنمایی دارم. ممنون میشم اگرمشکلی ندارید پیامم بدید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728