2733
2739
عنوان

از کلمه آقاااااامون متنفففففرم=/

330 بازدید | 39 پست

دست خودم نیست اصلا کهیر میزنم   

ولی خانوممو دوس دارم    

با مامانم همیشه دعوا دارم چون همش از لج منم که شده میگه آقامون اینو گفت آقامون اونو گفت  آقای شما چطورن خوبن؟    

هرچیم بهش میگم اینقدر پیش بقیه از اینننن کلمه استفاده نکن  میگه به تو چه 

به تو چه به توچه فضووووووووووووووووول انترررررر"خدا وکیلی با همین لحن"    

یه مدت از موضع قدرت پایین اومد گفت به نظر تو چی بگم پس؟

گفتم بگو شوهرم 

گفت اووووووووووووووووییییییی من چجججوری میگم شوهرممممم عوق  

بعد قیافشو شبیه ادم بیحالا اجوک مجوک کردو گفت حاااااااالممممممممم به هم میخوره از کلمه شوهرم =/

پ ن = فقط لفظشو میاد وگرنه الان دوساعته اقاشوووووووووون میگه یه چایی برام دم کن خودشو زده به کوچه علی چپ!

به خانه برمیگردی"   برایت قهوه دم میکنم"   قاشقی سیانور در فنجانت میریزم"   روبه رویت مینشینم"  لبخند میزنی ".... میگویم قهوه ات سرد شد بگذار عوضش کنم!  ...  سال هاست میخواهم تورا بکشم اما لبخندهایت را چه کنم؟!    :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آقااااااموووووون 😁😁😁

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

فقط شوشو

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
مگه منقرض نشده؟ همسری هم چندش اور بود

مامانم یه تنه این کلمه رو از شر انقراض حفظ میکنه

به خانه برمیگردی"   برایت قهوه دم میکنم"   قاشقی سیانور در فنجانت میریزم"   روبه رویت مینشینم"  لبخند میزنی ".... میگویم قهوه ات سرد شد بگذار عوضش کنم!  ...  سال هاست میخواهم تورا بکشم اما لبخندهایت را چه کنم؟!    :)
2706