2737
2734
عنوان

برای کسی که دوسش دارین...

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 121 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخریش امروز عصر در مورد کار یه پیامی داد .یه هفته قهریم

من ۴ سال تو رابطه بودم عزیزم و تجربم ی مقدار از تو بیشتره 

برای حفظ شخصیت خودت و خونوادت هیچی نگو 

پشیمون میشیا 

خودش بالاخره سر حرفو باز میکنه تحمل کن خانوم

آخه بابا دوسش دارن میترسم دیر شده😞

ببین پسری ک بخادت خودش میاد جلو مگ اینک بی عرضه باشه . تاپیک قهرتونم خوندم ملوم میشه ادم دهن بینیه و نمیتونه قشنگ پای حرفاش وایسه .. صبر کن بخاد خودش میاد 

وقتی خدا گفته بعد هر سختی آسونیه پس دیگه نگران چی هستی ؟🌱🤍
2731
اوه اوه حق با باباته ، اصلا غرورتو زیر پا نذار اینجا دیگه بحث غرور خودت نیست،شخصیت و غرور خانواده رو ...

خب میگم خودم خواستم پیام بدم از این به بعدم رابطمون محدود میشه ب چت و تلفن  بعد میگم اگه میخوای باید برام زمان تعیین کنی تا من تا اون موقع منتظرت بمونم

درست و غلطشو نمیدونم 

من بمیرمم منت کشی نمیکنم

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

نه من نزاشتم کنار غرورمو تاتهش رفتم ولی یه جا گفتم دیه بسه  الان دارم نابود میشم ازدوریش ولی غرورمو نگه داشتم

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
2738
خب میگم خودم خواستم پیام بدم از این به بعدم رابطمون محدود میشه ب چت و تلفن  بعد میگم اگه میخوای ...

اینجوری ک ارزش خودتو میاری پایین عععع .. انکار داری بش میگی هرطور شده بیا منو بگیر چ الان چ بعدا . بزا خودش میاد دیگ اگ بخاد 

وقتی خدا گفته بعد هر سختی آسونیه پس دیگه نگران چی هستی ؟🌱🤍
من ۴ سال تو رابطه بودم عزیزم و تجربم ی مقدار از تو بیشتره  برای حفظ شخصیت خودت و خونوادت هیچی ...

اگه باز نکرد چی😞خیلی حالم داغونه بدون اون .شاید بگید ساده ام اما چند ماه پیش جهت سرگرمی دربارش فال گرفتم زنده گفت نیمه دوم سال ازدواج می‌کنه با شخصی که دوست میشه باعاش

توی عشق غرور معنی نداره💜

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2706