2737
2739
عنوان

برای کسی که دوسش دارین...

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو تاپیک قضاوت کنیدم نوشتم

اوه اوه حق با باباته ، اصلا غرورتو زیر پا نذار اینجا دیگه بحث غرور خودت نیست،شخصیت و غرور خانواده رو له میکنی اگه بری جلو

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2728

اینم بگم ک اگ تا بحال بش نگفتی و نمیدونه دوسش داری ارزش اینو داره ک امتحان کنی . شهر عجیب بوی مرگ میده این روزا . حسرت نخوری فقط .. اگ نمیدونه برو بگو بهش فوقش ردت میکنه اما شرمنده احساست نمیشی یروز

وقتی خدا گفته بعد هر سختی آسونیه پس دیگه نگران چی هستی ؟🌱🤍
اینم بگم ک اگ تا بحال بش نگفتی و نمیدونه دوسش داری ارزش اینو داره ک امتحان کنی . شهر عجیب بوی مرگ می ...

ن دوست بودیم پیشنهادی از سمت اون بود اما یه هفتس جداییم سر یه مسائلی که اول مقصر اون بود حالا من نمی‌خوام التماس کنم فقط میخوام بدونم چی تو ذهنش میگذره

2738
ن دوست بودیم پیشنهادی از سمت اون بود اما یه هفتس جداییم سر یه مسائلی که اول مقصر اون بود حالا من نمی ...

خب نمیدونم اما بنظر من غرورتو نگه دار بزا خودش بیاد 

وقتی خدا گفته بعد هر سختی آسونیه پس دیگه نگران چی هستی ؟🌱🤍
2706