2737
2739
عنوان

حاضرین با همچین ادمی ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امریکا که واقعا نکته‌ی مثبتیه چون از این خراب شده بیزارم حالا درسته به خاطر رفتن ازدواج نمیکنم ولی خ ...

زنش شو دیگ چ عشقی مگه تواین دوره زمونه کسی ب عشق ازدواج میکنه من شوهرم نه تنها تیپو قیافه نداشت بلکه پولم نداشتو ارزشوقدرمونونمیدونست

2731
توبگو بهتر ازفرشته وقتی دوس داشتنی درکارنباشه ازطرف من اصلا نمیتونم تحمل کنم مگه اینکه بخام پابز ...

نمیدونم اخه با خودم‌میگم شوهر قبلیمو که انقدر عاشقش بودم چی شد؟ ولم‌کرد رفت با یکی دیگه 

دلم نمیخواد دوباره احساسی تصمیم بگیرم ضربه بخورم 

نمیدونم اخه با خودم‌میگم شوهر قبلیمو که انقدر عاشقش بودم چی شد؟ ولم‌کرد رفت با یکی دیگه  دلم ن ...

آها من فکردم ازدواج اولته اگه ازدواج دومته مورد خوبیه ومناسبه حالا کم کم مهرشم میشینه توی دلت

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2738
امریکا که واقعا نکته‌ی مثبتیه چون از این خراب شده بیزارم حالا درسته به خاطر رفتن ازدواج نمیکنم ولی خ ...

اونجا اگه آدم مهم و درست حسابی نداشته باشی، اندازه یه آشغال هم ارزش نداری، به این شاخ های اینیستایی توجه نکن، فک نکن همش عشق و حاله