2737
2739
عنوان

حاضرین با همچین ادمی ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 41 پست
اره منم نظرم همینه ولی بعضی وقتا دل ادم اشتباهایی میکنه که قابل جبران نیست 

عزیزم قراره باهاش زندگی کنی چ امریکا چ ایران تو دوسش نداشته باشی بعد یه مدت کاراش رو مخت میره الان فک کن ببین باهاش زندگی میتونی بکنی شوخی نیس

کاربر قدیمم🤧🤕رمز عبورمو فراموش کرده بودم

بدش به من اسی اگه نمیخوایش😐💔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه چون دوست ندارم برم یه کشور دیگه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2731
عزیزم قراره باهاش زندگی کنی چ امریکا چ ایران تو دوسش نداشته باشی بعد یه مدت کاراش رو مخت میره الان ف ...

اصلا الان بحث ازدواجی نداریم باهم 🤣 همینجوری سوال پرسیدم 

2740

توبگو بهتر ازفرشته وقتی دوس داشتنی درکارنباشه ازطرف من اصلا نمیتونم تحمل کنم

مگه اینکه بخام پابزارم روی دلم ودلم رو لِه کنم😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
اخه من از اینام که اگه یکی خیلی باهام خوب باشه دوسش ندارم  شوهر سابقم مثل سگ بود عاشقش بودم😂

پس مشكل داري😂

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
بنظرم من مهم عشقه که باعث خوشبختی میشه نه هیکل و قیافه و خونه و ماشین و آمریکا هم فک نکن نکته مثبتیه ...

امریکا که واقعا نکته‌ی مثبتیه چون از این خراب شده بیزارم حالا درسته به خاطر رفتن ازدواج نمیکنم ولی خب خوبه که ایران نیست 

2706