2737
2739

و بدبخت و هر چی نامزدش بهش می‌گفته و هر حرفی میومده برای دوستاش می‌گفته.... و دوستای دختره هم پشت سر این دختر حرف میزدن که این انگار خل و چل هست و هرچی نامزدش بهش میگه میاد تعریف میکنه..... دوستان شما تا چه قدر از نامزد و همسرتون برای دوستاتون حرف می‌زنید... 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  

هیچی بدم میاد از این چیزا لزومی نداره از روابط منو همسرم کسی باخبر باشه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2731
هیچی بدم میاد از این چیزا

آره دقیقا نباید تعریف کنی 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .  
2738
هیچی فقط اسمشو میدونن😁

همینجور خوبه 

هیچی هیچوقت نباید از علایق همسرت جلوی کسی بگی

موافقم گلم 

هیچی

بریت ماری چشمهایش را میبندد. کنت چشمهای بریت ماری را میبوسد. اوایل ازدواج همیشه این کار را میکرد. بریت ماری دیگر تنها نبود. چون کنت به او نیاز داشت و وقتی کسی به تو نیاز داشته باشد،دیگر تنها نیستی.
نگیین هاا این همجنساتون بهتون رحم نمیکنن اگه از نامزداتونم خوششون بیاد که واویلاا جوری تورش میکنن ن ...

آره عزیزم من که ازدواج نکردم ولی آدم هرچی ضربه میخوره از اقوام و نزدیکان خودش هست 

2706