2733
2739
عنوان

واقعا دخترایی هستن که تن به این کار بدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1904 بازدید | 106 پست
چهره واسه کلینیک ها معمولا مهمه ولی بیخود کرده اینجوری حرف زده 

دقیقا مشکل من چهره نبود چون خودم چیزی کم ندارم ولی داشت میگفت از ظاهر و اندامت بگو باید منو از نطر فکری و احساسی درک کنی ینی همش زنگ بزنه باهاش سک سی حرف بزنم خب من باید قبول میکردم؟

دقیقاااا.من واقعا تو کتم نرفت با وجود اینکه موقعیتش خوبه تن ب این کار بدم با اینکه بهش نیاز داشتم.او ...

اونا فقط با پول به ای جاها رسیدن شعور تعطیله

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه که کاره خوبی کردی بی جا کرده میگه من تععین میکنم بره برا خواهرش تعیین تکلیف کنه  توام ب ...

واقعا من با وجود اینکه موقعیتش خوبه تو کتم نرفت ک تن ب همچین حقارتی بدم. ببخشید میگفت تو باید منو از نظر فکری و احساسی درک کنی ینی من خودم متوجه شدم ک این میخواد باهاش سک سی حرف بزنم

عزیزم از این بیشعورا زیاده  نمیذارن یه زن تو محیط کارش آسایش داشته باشه و احساس امنیت کنه این ...

ببخشید ولی میخواست بره سر صحبت ک از من بپرسه اندامت چجوربه قیافت چی بعد گفت تو باید منو از نظر فکدی و احساسی درکم کنی ببخشید منم دخترم متوجه حرفش شدم میخواست در ازاش زنگ بزنه باهام سک سی صحبت کنه

2731
این حرفش منطقیه و ویدئو کالم میتونستی شال سرت کنی

اخه عزیزم فقط بحث ویدیو کال نبود میگفت از ظاهر و اندامت بگو تو باید منو از نظر فکری و احساسی درک کنی دگ منم خر نیستم ک فهمیدم منظورش چیه شما بودی قبول میکردی ینی؟

قبول نکن اون میخواد اونجا  هم نیرو داشته باشه هم دوست دختر

میگفت از ظاهر و اندامت بگو تو باید منو از نظر فکری و احساسی درک کنی دگ منم خر نیستم ک فهمیدم منظورش چیه باید قبول میکردم ینی؟

آفرین دختر کار خیلی خوبی کردی

تورو برای هنر و استعدادت باید بخوان نه ظاهرت

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
2738
 میگفت از ظاهر و اندامت بگو تو باید منو از نظر فکری و احساسی درک کنی دگ منم خر نیستم ک فهمیدم م ...

ن اصلا

منم پیش میومد اینطوری میگفت عکس بفرس منم فرستادم میگفت جوون چ چشایی چ لبایی 

ن اصلا منم پیش میومد اینطوری میگفت عکس بفرس منم فرستادم میگفت جوون چ چشایی چ لبایی 

یکی دیگه هم یه بار گفت عکس با مقعنه فرستادم گفت بازتر بفرس با شال فرستادم گفت بازتر

گفتم بازتر خواهرته دیوث

ب نظر من ک چهره ت از ی نظر دیگه مهم بوده

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
یکی دیگه هم یه بار گفت عکس با مقعنه فرستادم گفت بازتر بفرس با شال فرستادم گفت بازتر گفتم بازتر خواه ...

اینا عمدن شرایط کار رو خوب جلوه میدن میدونن ک دختراهم نیاز دارن ب کار

2706