2737
2734
ببینین خانما من باهمه مشکلاتی که توی زندگیم داشتم با شوهرم ساختم.حتی دیگه برام مهم نیست دین و ایمانش ...

عزیزم خشکه مذهب بازی در نیار

بشین کنار شوهرت با قانون جذب پول دربیار

شوهرت با خودش خوش باشه شمام برو دنبال خوشی خودت چرا اینقدر خشکه مدهب بازی درمیاری اینده دوتا بچه ات و تباه میکنی...

خوب گفتم به استاتر کاربرای عزیز روشنفکر چیزی و جا انداختم شماها بفرمایید❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

پسرم ۵ونیم ساله ودخترم ۱ونیم ساله.

الهی بگردم طفلی ها 

واقعا راهی جز طلاق نبود 

چند روز پیش دختر ۲ساله مهمون مستاجرمون امد بالا خونه ما .لباس خیس موها داغون داشتم سالاد درست میکرد کنارم نشست همه خیار گوجه ها رو خورد گرسنه بود . بعد فهمیدم بچه طلاقه و با باباش و مادربزرگش. زندگی میکنه

خدایا مرا آن ده که آن به   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینین خانما من باهمه مشکلاتی که توی زندگیم داشتم با شوهرم ساختم.حتی دیگه برام مهم نیست دین و ایمانش ...

انصافا این دیگه  غیر قابل تحمله

حالا این آقا  اصلا کی هست؟

شوهرت از چه طریقی باهاش آشنا شده 

احتمالا شوهرت از طریق   روان   دچار مشکل شده

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
اول اینکه شوهرشون باعث وجود اون بچه ها هستند پس همون آقا بچه هاشون رو بردارن بزرگ کنن دوم اون   ...

باباهه اگ عقل تو کلش بود نمیگفت من اهل زن بچه نیستمو راضی به رها کردن نمیشد الان این خانم بچرو بده به اون بعد چند وقت ک اعصابش خراب شد از دستشون  یا میده پرورشگاه یا نامادری....تازشم دخترش کوچیکه دختر من ۲ سالشه انقد اذیتم میکنه هرزگاهی از دستش گریه میکنم  کدوم زنی میاد جای مادرو میگیره واسه بچه ادم اعصاب بچه خودشو نداره‌...بعدشم این اقا با دوتا بچه بخواد زن بگیره زن درست حسابی نمیاد بهش  بخاطر شرایطش این بچها چه گناهی دارن؟الان ک پدره بچه نمیفهمه باید استارتر هوای بچهاشو داشته باشه ....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2731
چرااااا؟ خب شوهرش میره تور مختلط خانومو نمی بره گناه اسی چیه

گفت خودم نرفتم ،نگفت منو نبرده

ایشون که قرار نیست بخاطر طرز تفکر اسی از زندگیش لذت نبره 

منطقیش اینکه از هم جدا شن و برن دنبال زندگی خودشون 

توافق نکن اون سیستمش عوض شده از زن و بچه خوشش نمیاد بذار خودش بره اقدام کنه واسه طلاق بچه هاتو پیش خودت نگه دار ولی خرج و نفقه شونو بگیر از شوهرت 

بذار بره دوراشو بزنه چندسال دیگه پشیمون میشه بر میگرده اون وقت تف بنداز تو صورتش 

توکل کن بر خدا قوی باش انشاالله از پس بچه هات بر میای

چند سالگی ازدواج کرده شوهرت؟الآن چندسالشه؟

ای بابا 

میدونم و میفهمم چقدر سخته . قهر و خونه بابام جواب نمیده

خدایا مرا آن ده که آن به   
2738

یاابولفضل این دیگه چیه جداشوعزیزم خودت کارکن 

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
الهی بگردم طفلی ها  واقعا راهی جز طلاق نبود  چند روز پیش دختر ۲ساله مهمون مستاجرمون امد ...

اشکم درامد 😭😭

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
گفت خودم نرفتم ،نگفت منو نبرده ایشون که قرار نیست بخاطر طرز تفکر اسی از زندگیش لذت نبره  منطق ...

باردار بودم پسرم هم ۳ساله بود.

الان واسه ترکیه میگم باشه اقدام کن با هم بریم.

میگه نه میخوام تنها برم

گفت خودم نرفتم ،نگفت منو نبرده ایشون که قرار نیست بخاطر طرز تفکر اسی از زندگیش لذت نبره  منطق ...

این اقا از اول این خانم و با این طرز تفکر پسندیده و انتخاب کرده...

اگر تفکرش این مدلی بود بیجا کرد رفت سراغ دختر خشکه مذهبیه...

پس یه روزی همسر شمام بهتون گفت باید چادر بذاری د تو جلسات مذهبی شرکت کنی باید باهاش راه بیایی چون انگار ما خانم ها از نظر شما بازیچه آقایون هستیم که هروقت خواستن نظراتشون و عوض کنن مام عوض بشیم‼️‼️‼️

متاهلی؟  😐چندسالته شما 🥴 منم اصلا آدم مذهبی نیستم اتفاقا اما خب اینجوری ام بی منطق نیستم دیگه

وای خدا هی خدا ای وای من اولین باره اینجا بطور جدی هنگ میکنم!!!!!!!!!😑😑😑😑😑😑 دلیل رهایی دخت ...

نمیدونم چرا انقدر وای وای کردید وبرای اولین بار اینجا  به طور جدی هنگ میکنید!!!

بدون اینکه تمام دلایل استارتر رو مدنظر قرار بدید..!!!

مثلا استارتر تو یکی از تاپیکاش خواسته از شوهرش به جای اینکه تنها بره خارج از کشور استارتر رو هم ببره اما شوهرش میخواد ایشون رو نبره!

من از این پست شما بسیار ناراحت و متعجبم!

از سيه كاري شمران و يزيدان فرياد!                                                                                               ياحسين بن علي                                                                                                                      همتت همزه حق جويان باد!                                                                                                           (هوشنگ ابتهاج)
2706