2752
2734
عنوان

یکی ازکاربران سایت اسکلتون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 5612 بازدید | 242 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ولی انصافا بعضی تاپیکات خیلی طبیعی بود 😂

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149
اره 😂

سرکاری بوده؟😑

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
دلوینت رو میشناسی؟  تا لحظه اخر یه نفرررررررمممممم بهش شک نکرد

والا اونو من یه سری تاپیکاشو نگاه کردم هیچ خوشم نیومده بود هرروز هم شونصدتا تاپیک میزد این کاربر مورد بحث تاپیکاش کمه بنظرم دروغ نمیگه

همیشه خواسته‌ام از خدا فقط او را،   چنان‌که خسته‌تنی چای قندپهلورا ☕☕☕
@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2     @نی_نی_یار۵

استاتر خودت که پروندت انقدر سنگینه الکی حرف نزن 

اینم به خاطر توهین و فوشی که گفتی اسکل

این چهارمین کاربریمه  از سال ۱۳۹۲   کاربری هام : آویشنا۲.،بوی خاک باران خورده ، خورشیدزرد