2737
2734
عنوان

یکی ازکاربران سایت اسکلتون کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 5611 بازدید | 242 پست

استارتر جریان جیش و که بغل کنتو آب کرده بودی جاش زرد شده بود بعد مامور آب اومده بود. دیده بود اونجا زرده. بعد تاپیک زدی بنطرتون فهمیده اونجا جیش کردم......... یه همچی چیزی بود بعد اعتراف کردی سرکاری بود. لطفا توضیح بده. من سر اون خیلی خندیدم. جلب چطوری اینا به ذهنت میرسه؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر کفشدوزکی عاشقشم😂

منم😂😂😂😂😂

باورت میشه کل کارتونوشو نشستم زبان اصلی دیدم😂😂😂😂خیلی باحال بود

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652
2731

گردن کلفت باز هوس پربازدیدی کردی؟!

مدرک داری بزار نداری اصلااا نباید تاپیک میزدی!

مالـفیسـنت :                                     Maleficent یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر || یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـبا💫            "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان می شود؛  غافل از آنکه، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود. که شرط آن ،بال های زیبای مالفیسنت بود (زیرا شاه مالفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                        شب هنگام ، مالفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشـت و لبخند زنان به خواب رفــت.                     سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امـا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند.. " اگه دوست داشتید حرفی بهم بگید، اینجا بنویسید 👇   https://abzarek.ir/service-p/msg/839149
2740
تورو هم چشم❤ کارتون عکس پروفایلت منم دوسش دارم با ۲۸ سال سن😂😂😂😂😐😐😐😐

لعنتی ۳۴ سالمه با دختر ۱۴ ساله رو دست تهیونگ کراش دارم 

دل جوون تا کجا ؟🤣🤣

این چهارمین کاربریمه  از سال ۱۳۹۲   کاربری هام : آویشنا۲.،بوی خاک باران خورده ، خورشیدزرد      

نگو  که مهر آبان ؟

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2706