2733
2734
عنوان

دهه هفتادی ها بیاین باهم باشیم🤩🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 154 پست
ماشالا کی ازدواج کردی دوتا بچه داری     ابجی منم 76 بچش ی سالو نیمشه

الان خواهر دیر ازدواج میکنن زمان ما اینجوری نبود😆😆😆

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۴ عقد ۱۶ عروسی  الان منو میخورن😁😁بچم ۷ سالشه اولی

چقد زوددددد 

درسم خوندی

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2728
ماشالا کی ازدواج کردی دوتا بچه داری     ابجی منم 76 بچش ی سالو نیمشه

حالا من متولد 77هستم بابا و مامانم هنوز خواستگار راه نمیدن 😞

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
ماه ۷ اصلا نمیتونم تصور کنم دختر داشتن چجوریه.چون تا الان فقط پسر داشتم.دختر داشتن خیلی دنیای عجیب ...

مثل پسره دیگه، یعنی فرق داره🤔تابحال بهش فکر نکرده بودم

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
2738
من خودم ۸ ماه بزرگترم.

عا میدونم اشتباه نوشتم  

سخت نیس خانوم بزرگتر باشه؟

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
حالا من متولد 77هستم بابا و مامانم هنوز خواستگار راه نمیدن 😞

چرا 

فک میکنن هنو کوچولویی  

مثل پسره دیگه، یعنی فرق داره🤔تابحال بهش فکر نکرده بودم

روحیه دخترا با پسرا خیلی فرق داره.شیوه تربیتی شونم قطعا متفاوته.به هرحال هرچی که هست معجزه خدان بچه ها.امیدوارم خدا معجزه هاشو نصیب همه منتظرا بکنه

2706