2733
2739
تو این مملکت از همشون بهتره اگه در توانت هست اینده خوبی داره چون رشته بسیار سختیه و ازمون وکالت سخت ...

نمیدونم چقدر در توانمه 

چندتا تاپیک در این مورد خوندم همه گفتن عربی سختی داره و بیشتر فقه باید بخونی و باید خودت جداگانه کتاب حقوق بخونی و کلی از سختی گفتن 

نمیدونم چکار کنم بنظر خودمم اینده وکالت خیلی بهتره اما میترسم نمیدونم چکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینده کاریش چی؟

آینده کاریش : اگه لیسانس داشته باشی فقط ، توی ازمونای استخدامی می تونی شرکت کنی . اکثر ادارات از بیمه گرفتههههه تا بانک همه توی آزموناشون اقتصاد رو دارن ولی قبولیشون سخته

اگه مدارک بالاتر بگیری : دانشگاه و استادی ، ادارات مختلف ، وارد بورس می تونی بشی 

البته رشته های حسابداری و مدیریت مالی بهتر از اقتصادن . ولی اقتصاد هم در صورتی که «ادامه بدی» خوبه . تو لیسانس موندنش خوب نیست

2740
نظرت درمورد فقه و حقوق اسلامی چیه؟ 

من رشتم مدیریت بازرگانی بود خیلی در مورد رشته های دیگه اطلاعی ندارم حقیقتش .. بیشتر تو حیطه ی تحصیلی خودم ( مدیریت ، اقتصاد و حسابداری ) اطلاعات دارم 🌼

من رشتم مدیریت بازرگانی بود خیلی در مورد رشته های دیگه اطلاعی ندارم حقیقتش .. بیشتر تو حیطه ی تحصیلی ...

منم ریاضی خوندم🤭 

اما وکالت اینده دار تر بنظرم اومد تا مهندسی و اقتصاد و حسابداری 

بخاطر اینده شغلیش میگم

منم ریاضی خوندم🤭  اما وکالت اینده دار تر بنظرم اومد تا مهندسی و اقتصاد و حسابداری  بخاط ...

وکالت تو اسم خیلی شیک و راحته و اکثر داوطلبای این رشته نمی دونن بعد از فارغ‌التحصیلی جریان چیه . ازمون وکالت به شدت آزمون دشواریه و داوطلباش حتی ممکنه چند سال بیکار باشن در طول قبولیش . دوستام که درسشون تموم شد در رشته ی حقوق بدجور توی این ازمون گیر کردم . حقوق فقط فارغ‌التحصیلی توی رشتش کافی نیست 

بازار کارش هم اشباع شده تقریبا ولی بازم رشته ی خوبیه . سختی های خودشو داره که اگه علتقه داشته باشی می تونی با تلاش موفق باشی 

اقتصاد همونطور که گفتم مدرک لیسانسش برای کار کافی نیست 

حسابداری شاید از رشته هایی که گفتی بازارکار بیشتری داشته باشه . من خودم قصد داشتم رشتمو تغییر بدم به حسابداری ولی نشد و توی رشته ی خودم ادامه دادم  . تمام ادارات و شرکت ها چه خصوصی و چه دولتی حسابدار می خوان و درآمد نسبتا خوبی هم داره . اطرافیانم که حسابداری خوندن خیلی راضی هستن . حسابداری به سمت حسابرسی هم راه رو باز می کنه که رشته ی عالی هست

مهندسی هم اطلاع ندارم

وکالت تو اسم خیلی شیک و راحته و اکثر داوطلبای این رشته نمی دونن بعد از فارغ‌التحصیلی جریان چیه . ازم ...

رتبه ام ۱۴۸۰۰ شده دلم میخواد شهر خودم دولتی بخونم چون متاهلم نمیشه شهر دیگ برم 

دستم بسته اس و معاوم نیس قبول بشم🥺

2706