2733
2734
رتبه ام ۱۴۸۰۰ شده دلم میخواد شهر خودم دولتی بخونم چون متاهلم نمیشه شهر دیگ برم  دستم بسته اس و ...

کنکور انسانی دادین یا تجربی ؟

من رتبم تو کنکور تجربی تقریبا ۲۰ و خورده ای هزار بود و فاجعه بود واقعا ولی خب بستگی به رشته ی دبیرستان داره .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رشته ریاضی 

رشته ی ریاضی با این رتبع نمی دونم حسابداری رو میاره یا نه 

ولی اگه می تونید وقت بذارید و درس بخونید برای ازمون فک کنم حقوق از همشون بهتر باشع ( به شرطی که درس بخونید توش ، بعضی رشته ها فقط پاس شدن توشون کافی نیست نیازمند مطالعه و وقت گذاشتن زیادع ) 

موفق باشی ❤️

2728
به نظرم ولی اگه هدفت بازار کاره اقتصاد رو حذف کن از گزینه هات  ❤️❤️❤️❤️

مرسی ❤️

اما دیروز چند نفر بهم گفتن فقط اقتصاد بخون تو بانک کار داری و اینا برو تاپیک های چندتا اخری هام ک درمورد اقتصاد و اقتصاد و شیمی کاربردیه بخون انقدددد بهم تعریفشو کردن نگو 

الان دیگ شما گفتید خیلی ترسیدم

مرسی ❤️ اما دیروز چند نفر بهم گفتن فقط اقتصاد بخون تو بانک کار داری و اینا برو تاپیک های چندتا اخری ...

استخدام توی بانک فقط و فقط و فقط با آزمون استخدامی امکان پذیرع ( و پارتی ) . ازمونای استخدامی هم واقعا شرایطشون سخته . من مدتی پیش ازمون دادم و اولین بار بود شرکت می کردم . واقعا عجیب بود .. سوالا سطحشون متوسط روبه پایین بود ولی شرایط خود ازمون سخت بود .. مثلا فلان جا ۱ نفر رو می خواست و جای دیگه ۳ نفر رو .. از بین متقضی ها شرایط هم مهم بود نثلا جانباز می خواستن یا اقا 

ازمون استخدامی قبولی توش خ سخته و بین همه یرشرکت کننده ها فقط افرادی که رتبشون زیر ۱۰ه شانس قبولی دارن . مگرنه بانک واقعا جای فوق العاده ایه 

حتما الان شرایط استخدام بانک های مثل سپه یا ملی رو بخونید و یه بررسی انجام بدین ( ببینید نظرتون چیه اگه مشکلی ندارید انتخاب خوبیه اقتصاد .. چون معمولا تو تموم ازمونای استخدامی معمولا رشته های اقتصاد رو میخوان ) 

استخدام توی بانک فقط و فقط و فقط با آزمون استخدامی امکان پذیرع ( و پارتی ) . ازمونای استخدامی هم واق ...

ممنون عزیزم 

انتخاب اول و دوم انتخاب رشته ام حتما اقتصاد و فقه و حقوق هست 

ولی اینک کدوم و بزارم اول کدوم و دوم باید خیلی فکر کنم و دودلم 

2740