2733
2739

اگه مهر کم میندازی حق طلاقم بگیر

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا مهریه ربطی به خوشبختی داره؟

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
2731

برای دوران زندگی که مهریه اثر خاصی نداره و باعث خوشبختی یا بدبختی نمیشه،برای دوران جنگ و دعوا و طلاق یا خدای نکرده فوت و ... ایناهاست که پشتوانه ی زنه

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...

من مهرم40تا سکه و ی سفر حج پسرخاله ی مادرمه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

نمیدونم اونارو ولی مهریه زیاد های فامیل ما بدبختن

(نمیگم بخاطر مهریه هستش ولی خب همه اش با مهریه میزنن تو سر شوهراشون و اینجوری روش کنترل گری دارن و شوهراشونم ازشون متنفرن)

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2738
مثلا اونایی ک مهرشون زیاده خوشبخت عالمن؟

پشتوانه ی زنه،اگه آقا خیانت کنه یا فیلش یاد هندستون کنه یا خدای نکرده فوت کنه پدر و مادر آقا کلی از اموالش رو به ارث میبرن،اما مهریه ی زن طلبی هست که قبل از همه چیز باید تسویه بشه

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...

به نظر بنده مهریه هیچ ربطی به خوشبختی نداره. 

احترام به همدیگه، عشق، تفاهم اخلاقی و رفیق بودن خوشبختی میاره 

انشالله همه زوجا خوشبخت باشن🌺💕

دینداریت را به خدا نشان بده، برای من انسانیت تو لازمه

الان یه عده میان میگن مگه میخواین خودتون بفروشین،،ببین عزیزم اگر طرفت شعور و انسانیت داشته باشه بدون مهریه هم بری خوشبختی منتها هیچ کس شناخته شده نیست چه بسا خانواده هایی که بعد ازچندسال زندگی ،دست زن و مرد واسه هم روشده،بنظرم مهریه زیاد یه عامل باز دارنده هست که یجاهایی ترمز طرفت رامیکشه ،میشه تو خیلی از ظلمایی که میخواد درحقت کنه اهرم فشارت باشه 

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر
2706