2733
2734

دوتا استخاره میخوام ولی دومی خیلی حساسه فعلا درمورد ش استخاره نمیگیرم 

ولی برای کار اول دلم میگه اون کارو نکنم میشه  یک نفر ازشما استخاره بگیرین  برای من لطف کنین؟🥺واسه من دقیق درنمیاد هیچ وقت😔

اعتقاد ندارم من، قبلا گرفتم درست در نیومد

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینترنتی گرفتین؟

نه زنگ زدم ی حاج اقایی گرفت

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2728

اگه کسی بود برا منم استخاره بگیره ممنونش میشم

اما شهریار به جای "کارما" گفته:  فلک همیشه به کام یکی نمی گردد...که آسیای طبیعت به نوبت است ای دوست:)     **کاربری برای سه نفر هست***                           
2738

منم استخاره گرفتم با مرورزمان بهم ثابت شد قطعی اشتباه بوده با منطقت کار کن هرچند منطقم رفتم جلو و استخاره هم بسیار خوب در اومد سه دفعه هر سه بار بسیار خوب بود ولی قطعی اشتباه بود .دور استخاره زدن نرو 

2706