2157
2106
مرد هستى و عين زنا اينجورى ميگى😑😑پسرا كه بايد جنم داشته باشن برن سركار و برن خواستگارى نه ناله كن ...

هیچ وقت بر اساس ظاهر قضاوت نکن مگه دیوانه ام که مرد باشم و بیام اینجا و بگم برام صلوات بفرستین که هر چه سریعتر خواستگار مناسب برام بیاد 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

میدونه چیه من میخواستم بنویسم یکمی ترسیدم .یکی گفت نوشته مشکلاتش زیاد شده

عزیزم من نوشتم و چندماه بعد ازدواج کردم. شرایط داره اول حتما با وضو باش دوم تو یه برگه اچار با مداد بنویس بدون وقفه یعنی حتی ۱ دقیقه هم فاصله ننداز بینش طولانیه ولی حتما یه سره بنویس با فتحه کسره ضمه همه اعرابو رعایت کن بعد بذار تو پارچه سبز بذار تو کمدت یا تو کیفت . من تو کمد گذاشته بودم

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
همسن‌هستیم‌،من‌هم‌مجردم‌‌ بالای‌صدتا‌خواستگار‌ولی‌چه‌فایده‌جور‌نمیشه

منم همینجور انقدر خواستگار دارم ولی اصلا جور نمیشه نمیدونم چرا خسته شدم بخدا

خدایی که بشدت کافیست ....
2149
من یه دعا نویس میشناسم برا هر کی دعا میکنه یکساله عقد کرده  اونم دیر دیرش  بچها ادرس نخای ...

الان هدفت از گفتنش پس چی بود؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
همسن‌هستیم‌،من‌هم‌مجردم‌‌ بالای‌صدتا‌خواستگار‌ولی‌چه‌فایده‌جور‌نمیشه

یعنی همه خواستگارات بدن

اگه امضامو دیدی واسه رسیدن به حاجتم یدونه صلوات برام بفرست😍♥️همسر یه مرد نظامی 
2050
منم همینجور انقدر خواستگار دارم ولی اصلا جور نمیشه نمیدونم چرا خسته شدم بخدا

خیلی درد بدیه همش باید فک و خیال بکنی چیکار کنیم من که دیگه ذهنم به جایی نمی‌رسه 

عزیزم من نوشتم و چندماه بعد ازدواج کردم. شرایط داره اول حتما با وضو باش دوم تو یه برگه اچار با مداد ...

اخه میگن تو شیشه بذارید یا توی کوزه 

اگه امضامو دیدی واسه رسیدن به حاجتم یدونه صلوات برام بفرست😍♥️همسر یه مرد نظامی 
خب چون جنسيت رو زدى آقا و حرف زدنت زنونه بود اونا رو نوشتم برات ديگه😐😐😐😐

به جان خودم الان دارم با گریه می‌نویسم از بس حالم بده و نمیدونم چیکار باید بکنم 

اخه میگن تو شیشه بذارید یا توی کوزه 

من نه تو شیشه گذاشتم نه تو کوزه . تو کمد زیر یه تیکه موکت گذاشتم که کسی نبینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2143
به جان خودم الان دارم با گریه می‌نویسم از بس حالم بده و نمیدونم چیکار باید بکنم 

عزيزم چله نماز حضرت رسول بگير

عالييييه يعنى

من هر موقع ميگرفتم خواستگاراى عالى ميومد برام

توضيحش توى مفاتيح و توى گوگل سرچ كنى مياد

فقط حواست باشع شروع چله ات توى قمر عقرب نباشع

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️
2051