2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دعا و اینا تو تعجیل ازدواج اثر داره ولی گاهی وقتا صلاح نیس من خودم ۱سالو خورده نماز جعفرطیار خوندم ولی نشد خخخخخ ولی خب کی چی بلاخره یه شوهر گیرمون اومد دیه عجله نکنید ب وقتش خدا بخاد میاد و میشه

لایک نکن خیرشو ببینی
نه دروغه 

این حدیث از امام صادق علیه السلام هست..اگه اطلاعی ندارین..به احادیث دروغ نبندین

بله استارتر..امام صادق.ع.گفتن یا روی پوست آهو یا روی کاغذ بنویسین داخل کوزه کوچکی بزارین گوشه خونه یا خواستگارش زیاد میشه یا بختش باز میشع

الیته من احادیث و راه حل های دیگه هم دارم.لایکم کن که برات بعد میفرستم

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤
من خیلی گریه ام گرفته از اینکه مجردم حال روحیم خوب نیس برام صلوات بفرستین 

مرد هستى و عين زنا اينجورى ميگى😑😑پسرا كه بايد جنم داشته باشن برن سركار و برن خواستگارى

نه ناله كنن

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️

[QUOTE=201901620]مردى شما؟ خب به جاى نى نى سايت چرخيدن برو سركار و خواستگارى!! چندسالته؟[/QUO 

اگه مرد می‌بودم تا حالا ازدواج کرده بودم و دوتابچه داشتم خودم بنا به دلایلی جنسیت آقا رو انتخاب کردم 

لاحول و لا قوه الا بالله ( من سال نو عروس میشم ) 
مرد هستى و عين زنا اينجورى ميگى😑😑پسرا كه بايد جنم داشته باشن برن سركار و برن خواستگارى نه ناله كن ...

هیچ وقت بر اساس ظاهر قضاوت نکن مگه دیوانه ام که مرد باشم و بیام اینجا و بگم برام صلوات بفرستین که هر چه سریعتر خواستگار مناسب برام بیاد 

😐😐😐😐

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
مرد هستى و عين زنا اينجورى ميگى😑😑پسرا كه بايد جنم داشته باشن برن سركار و برن خواستگارى نه ناله كن ...

کجای لحن حرف زدن من به آقا میخوره؟

میدونه چیه من میخواستم بنویسم یکمی ترسیدم .یکی گفت نوشته مشکلاتش زیاد شده

عزیزم من نوشتم و چندماه بعد ازدواج کردم. شرایط داره اول حتما با وضو باش دوم تو یه برگه اچار با مداد بنویس بدون وقفه یعنی حتی ۱ دقیقه هم فاصله ننداز بینش طولانیه ولی حتما یه سره بنویس با فتحه کسره ضمه همه اعرابو رعایت کن بعد بذار تو پارچه سبز بذار تو کمدت یا تو کیفت . من تو کمد گذاشته بودم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
همسن‌هستیم‌،من‌هم‌مجردم‌‌ بالای‌صدتا‌خواستگار‌ولی‌چه‌فایده‌جور‌نمیشه

منم همینجور انقدر خواستگار دارم ولی اصلا جور نمیشه نمیدونم چرا خسته شدم بخدا

خدایی که بشدت کافیست ....
2706