2733
2739
عنوان

روابط اجتماعیم ضعیفه

344 بازدید | 27 پست

روابط اجتماعیم ضعیفه درحدی که دلم میخواد برم گواهینامه بگیرم ولی نمیتونم تو جمع استرس میگیرم خیلی کارها دلم میخواد بکنم ولی به خاطر این ترسم نمیتونم توروخدا بگید چیکارکنم اجتماعی بشم کلافم کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به مرور شروع کن و وارد جمع‌های کوچیک بشو و رفته رفته روابطتو گسترش بده ، باید باهاش مواجه بشی 

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

منم اینجوری بودم.همیشه از جمع فرار میکردم.

دیدم تو یه شرایطی مجبورم از حقم دفاع کنم همیشه پدرومادر کنار آدم نیستن.روخودم خیلی کار کردم...

کلاسای جور واجور رفتم.

گواهی نامه گرفتم.

بادخترای اجتماعی سروزبون دار معاشرت کردم.

کم کم بهتر شدم.الان اصلا باقبل قابل قیاس نیستم

من از وقتی اومدم سایت روابط اجتماعیم بهتر شده😁

اعتماد به نفستو ببر بالا

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          
2738
منم اینجوری بودم.همیشه از جمع فرار میکردم. دیدم تو یه شرایطی مجبورم از حقم دفاع کنم همیشه پدرومادر ...

حالا شما ببین من از همه سر و زبون دار ترم بین دوستام و دخترا بعد خودم حس میکنم روابط اجتماعیم ضعیفه یعنی کلا یه چیزی رو نمیتونم شرح بدم 🤐😐

من از وقتی اومدم سایت روابط اجتماعیم بهتر شده😁 اعتماد به نفستو ببر بالا

یایت که تاثیری نداره من تو مجازی خیلی رو دارم تو فامیلم خوبم ولی تو یه جع غریبه یا جای جدید حالم بد میشه

من همیشه میگم مگه بقیه کین که من بخوام خجالت بکشم؟!

یا من خودم راجبع کسی فکر نمی‌کنم چون برام مهم نیست 

بقیه هم قطعا فکر نمیکنن ک مثلا من چه میکنم و ... ک حالا هی بخوام رفتارم رو آنالیزم، کنم و خجالت بکشم مدام.

کسی رو از خودم پایین تر نمیبینم ولی بالاتر هم نمیبینم😁

تو هم واست مهم نباشه همه ی جورن دیگه...

فعلا...😇👋🏻

شاید باورتون نشه من توو بانگ، مطب دکتر، مدرسه و خیلی جاهای دیگه، کلا کر میشم 😅

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2706