2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با اجازت اسی

سلام خانوما یه هفته س خارش مقعد دارم 

دیشب انقد زیاد بود موقه خواب ک دیگه داشتم دیوونه میشدم

از چیه؟ نکنه انگل باشه..آخه دوبارم حالت تهوع داشتم خیلی هم گشنم میشه...بعدم رنگ پوستم انگار عوض شده

دارویی درمانی چیزی میدونید بهم بگید تا دکتر میرم؟

انگله ینی؟

چیزی هم ندیدم آخه

قرص مبدازول چطور باید مصرف شه

2738

کمرم داشت از وسط میشکست ـبشدت خسته و خواب الود تکرر ادرار خشکی و جوش پوست دستو صورت

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

[QUOTE=201897372]برا خواهرت صلوات فرستادم خدا رحمتش کنه عزیزم  تو هم اگه میشه برام دعا کن باردارم کرونا گرفتم ...[/QU

ممنونم باشه عزیزم برات صلوات میفرستم و حمد شفا 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
برا امضات صلوات فرستادم عزیزم  توهم اگه میشه برام دعا کن باردارم کرونا گرفتم 😭😭🙏🙏🙏

وااااااای ایشالا شفا پیدا کنی

ما با یکی بودیم متاسفانه اون رفت از اون روز ب بعد خاطراتش اشک‌میشه میاد پایین دود میشه میره بالا🌚