2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

واقعا کرونا دیگه خسته مون کرده

دور برمون پر شده از استرس و خبرهای بیماری و فوت و....

خدایا یه معجزه کن دیگه لااقل کرونا تموم بشه

فقط غصه گرونی رو بخوریم

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2738

بستگی به دولت از نظر واکسن و نظارت داره حالا هم نظارت برای مراسم های عروسی ومراسم محرم و مسافرت ها که واقعا هیچ کدومش نباید انجام بشه وهم بستگی به مردم داره که رعایت کنن و عروسی و عزا ومسافرت ومهمونی نرن

واقعا حالمون دیگه داره بهم میخوره از این همه استرس و بیماری،  منکه از صبح تا ظهر دوتا دوتا ماسک میزنم و الکل و ژل ، به دلم مونده یه چیزی به دل تو محل کارم بخورم 

کاش تموم بشه 🥺🥺🥺😔😔😔🙏🙏

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
منم دو ماه پیش کرونا گرفتم و کل خانواده😔

ماهم هممون گرفتیم ولی اینی که من گرفتم از بدترین نوعشه دردای وحشتناک دلپیجه و تهوع استفراغ شدددید

بی حالی و تب و لرز. اشتهام صفر

بزور سرم یکم چشام باز میشه تا اثرش رفت باز میمیرم خیلی خیلی بده از وقتی مریض شدم به همه التماس میکنم مواظب خودشون باشن اصلا اون چیزی نیست که فکرشو میکنید 4 5 بار بخدادیگه گفتم الانه بمیرم 

I amکرونایی

وقتی همه مردم واکسن بزنن حل میشه 

دیگه میشه مثل سرماخوردگی یکیم ک کرونا داشته باشه میاد بیرون فوقش بقیه ازش میگیرن وسرمامیخورن کرونا تموم نمیشه ما واکسینه میشیم

دارد همه‌چیز، آنکه تو را داشته باشد
2706