2737
2734

نشید مثل مامان من که هنوز به بلوغ فکری نرسیده 

توروخدا ازدواج نکنید 

وقتی هنوز بلد نیستید همدیگه رو درک کنید 

وقتی هنوز نمی دونید زندگی فقط ازدواج کردن و بچه دار شدن نیست 

وقتی از زندگی زناشویی چیزی نمی دونید 

مادر من به بلوغ فکری نرسیده 

گور بابای مردم که می گن سنت بالا رفت 

به درک شاید یکی تو سن ۴۰سالگی به بلوغ فکری برسه و اون وقت زمان ازدواجش باشه 

توروخدا خودتون بدبخت نکنید و پای بچه های بی گناه رو به این دنیا باز نکنید 

چرا من ۱۸ساله باید دغدغم بشه وای نکنه الان دوباره دعواشون بشه وای نکنه ...

خسته شدم 

کاش مادرم هرگز ازدواج نکرده بود 

هرچی به ذهنش می رسه به بابام می گه 

خسته شدم 

گیر کردم بین دوتا آدم خودخواه لجباز که خری که سواران سوارن 

تا میاد حالم خوب شه نمی ذارن 

توروخدا دوتا خانواده رو بد بخت نکنید وقتی نمی دونید طرف مقابل شما سطح فرهنگیش و... 

همه چیزش با شما متفاوته 

عقایدش افکارش 

همه چیزش 

چرا هی می کوبونید تو سر همدیگه 

فقط این جا می تونم بگم بابا و مامان شما فقط سنتون زیاده 

هنوز به بلوغ فکری نرسیدید 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

من هم پدرم هم مادرم به بلوغ فکری نرسیدن، با اینکه پدرم ۵۰ سال رو رد کرده!

ولی وقتی دیدم اینا همینجوری میمونن خودم تغییر رو از خودم شروع کردم, نمیگم عاقلم یا عالی ام ولی از خودم راضی ام و دارم زیر نظر روانشناس همه چیمو پیش میبرم

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

مامان منم به بلوغ فکری نرسیده 😹

زنان قوی؛ درد های خود را مانند کفش پاشنه بلند میپوشند؛ مهم نیست چقدر اذیت میشوند؛ شما فقـط زیبایی آنها را میبینید:)                                             #فیمینیست💙

متاسفانه تو این سایت کودک همسری عادیه و باهمون سن بچه دار هم میشن یعنی فاجعه همونطور که زیر هجده سال خق گواهینامه و باز کردن حساب نداریم اینام دقیقا همونه!!! و جالب اینه از ازدواج فقط بچرو میدونن و انگار که کنار شوهرشون از زندگی لذت نمیبرن تا ازدواج میکنن بچه میاد… بابا بزارین بگذره همو بشناسین تا کارتون به طلاق نرسه با بچه ۶ ماه

امان از جهل

و اگر از من تفسیر دیگر عشق را بخواهند،نام تورا خواهم گفت❤

حق داری عزیزم 

من خودم میگم ب سن نیست هر وقت پسرم ب بلوغ فکری کامل رسید زن میگیرم براش 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
2706