2733
2734

قبلا اصلا این طوری نبودم حتی میگفتم که اگه دانشجوی یه شهر دیگه بشم نمیرم چون بهترن جا خونه است درکنار خانواده (خودمم بشدت درونگرام و نمیتونم یه زندگی اجتماعی داشته باشم)

اما داستان از این قراره که ..

من مدت زیاده یه که یک دوست دارم که پسره هم خودش و اچهم خانواده شو خوب میشناسم 

اون یه شهر دیگه ست و ما خیلی باهم فاصله مکانی داریم :)

من افسردگی دارم اونم توی سن ۱۷ سالگی ... قرص میخورم و .... درونگرام و هیچ دوستی نداشتم و ندارم ...

با این اقا رابطه خوبی دارم و باهم خوبیم و زمانی که درکنارشم (مجازی باهمیم) خیلی بهم خوش‌میگذره

مدتیه که تلفنی حرف میزدیم و :) این عالی بود 

شبا به جای گریه به اون زنگ میزدم و باهم حرف میزدیم :)

به خاطر عذاب وجدانی که داشتم ، داشتم کم کم به مامانم درموردش میگفتم که اون گفت نه اصلا ...

دوست داشتم مامانمم باهاش حرف بزنه ببینه چطور ادمیه و اینا ... ولی اون گفت من میدونم تهش چییه و نه اصلا 

الان دیگه همش شک داره 

و الان خیلی سختر و کمتر باهاش حرف میزنم وکلی دروغ مجبورم به مامانم بگم و وقتی مامانم درکم نمیکنه دیگه عذاب وجدان هم ندارم

واقعا نمیفهمم چرا نمیذاره ، میترسه تهش شکست عشقی بخورم خب بخورم :/ 

چیکار باید انجام بدم؟

کاش میتونستم این حرفارو به مامانم بگم ...

پیج اینستاگرامم : natural._.beauty.ir

طبیعیه چون الان این پسره داره بهت حس ارزشمندی میده 

و تو چون دوستی نداری شدیدا و به صورت وحشتناک بهش دلبسته شدی و حواست باشه ک همین قدر ک داره بهت امید زندگی میده یدفه ممکنه بره و خط خاموش و زندگیتو جهنم کنه 

پس اولین کار اینه ک انقدر به خودت انگ صد بشر بودن نزنی 

با بقیه ارتباط بگیر و همین 

چون تهش خیلی برات گرون تموم میشه 

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سنت کمه این کارو با خودت نکن به حرف مامانت گوش کن باور کن تو ۲۵ سالگی این شخصی که الان باهاشی اونموق ...

درسته ولی مگه میخوام چیکار کنم باهاش ما فقط باهم حرف میزنیم مگه چه اشکالی داره :(

خب مامانت چیزهایی را می بینه وپیش بینی می کنه که شما نمی بینی اگر الان درچاله هستی می تونی خودت را خارج کنی ولی اگر با دوستی با پسری که شناخت نداری توی چاه بیفتی چی؟هیچ پسری نمیگه دوغ من ترشه همه از عشق و قربون صدقه وفدات بشم ومن تورا خوشبخت می کنم حرف میزنن اما خدا میدونه خیلی هاشون تو اون مغزهای شیادشون چی می گذره.

2738
این حرف زدنت وابستگی ایجاد می‌کنه خدای نکرده به درد من دچار میشی

نمیدونم ولی خب از اون تیپ ادمایی نیستم که بره بخوام ناراحت بشم 

درسته ولی مگه میخوام چیکار کنم باهاش ما فقط باهم حرف میزنیم مگه چه اشکالی داره :(

هیچی با گدر زمان بیشتر وابسته تر  میشی حق با مامانته

اخرشم با یه شکست عشقی مواجه میشی و افسردگی میگیری یا هم ازدواج میکنی و بدبخت میشی 

خب مامانت چیزهایی را می بینه وپیش بینی می کنه که شما نمی بینی اگر الان درچاله هستی می تونی خودت را خ ...

مگه میخواد چی یشه اخه

بعد من میگم که به جای اینکه دروغ گوی بهتری بارم بیاره با این محدودیتاش خودش همراهیم کنه و خودش کنار باشه و نذاره اتفاق بدی برام بیوفته 

هیچی با گدر زمان بیشتر وابسته تر  میشی حق با مامانته اخرشم با یه شکست عشقی مواجه میشی و افسردگ ...

خودمو میشناسم با رفتنش اتفاق بدی برام نمیوفته 

بعدشم هنوز تا ۱۰ سال دیگه که بخوام ازدواج کنم کلی وقت هست چرا باید با این اردواج کنم😀

2706