2737
2739

من وقتی دبیرستان بودم از با پسری دوست شدم اون موقع اون سرباز بود 

ازهم خوشمون اومد باهم تا شش ماه خیلی خوب بودیم 

اما بعد از شش ماه گفت چادر بپوش گفتم چشم پوشیدم ولی دوستنداشتم چون بهش علاقه داشتم پوشیدم ارایش هم میگفت نکن

بعدش گفت برای ازدواجمون حجاب کن با یه ارایش خیلی کم  اینو دوسال بعد از دوستیمون گفت

بازم حرفی نزدم فکر کردم عوض میشه نشد 

کسی میومد خونمون میگفت کیه چیکار داره چرا اومده جایی هم میخواستم برم نمیذاشت رو اعصابم بود حتی خونه داییم و خالم 

کارم که نداشت درسم نمیخوند قیافه خوبی هم که نداشت 

به مامانم گفتم میخواد بیاد خواستگاری گفت عمرا همه شرایط و گفتم به مامانم قبول نکرد گفت اگه بزور میخوای ازدواج کنی بکن ولی دیگه ما خانوادت نیستیم طرف ما نیای 

پسره بهم گفت من مهره زیادی خوشم نمیاد فقط 14تا گفتم من راجب اینا نمیدونم باید بزرگترا تصمیم بگیرن 

فقط تنها خوبیش قربون صدقه رفتن بود همین مهربونی میکرد تا جایی که نظر خودش باشه 

تا پارسال باهاش بهم زدم

به تازگی  یه فال زدم  گفت دوستت داره و فلان منم پیش قدم شدم رفتم باهاش اشتی کردم دیدم همونی که هست حالا همش میگم خدا لعنتم کنه چه کاری دست خودم دادم

بنطرتون چیکارکنم ؟ کمکم کنید بهم بی احترامی نکنید میدونم اشتباه کردم 

شش سال پای همچین ادمی موندم الانم مریض شدم از دستش 

《هیچ کس بی کس نیست موفق کسیه که باهرکس نیست 》

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

ببین عزیزم شما دوتا خوب هم نیستید.

چون عقایدتون متفاوته.هیچوقت ب خاطر کسی خود واقعیت رو تغییر نده چون بالاخره یه جایی کم میاری میبُری.

ایشون با توجه ب صحبت های شما یکم زیادی بد دله.غیرت با بددلی فرق داره.فزردا خودت کلافه میشی

آدم عاقل با فال برا آیندش تصمیم نمیگیره

عزیزم اینقدر گفتن گفتن منم امتحان کردم دیدم اشتباه کردم

منم اشتباه کردم حالا باید یجوری درستش کنم خودمو خلاص کنم 

《هیچ کس بی کس نیست موفق کسیه که باهرکس نیست 》
2706