2737
2734
عنوان

توروخدا بیاید بدبخت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5167 بازدید | 260 پست
محکممم باش اومد هر حرفیم زد جوابشو بده ضعف نشون نده یعنی چی خیانت کنه بزنع زیرش بعد بیاد باهات دعوا ...

بهم میگه مریضی 

الانم ب دختره پیام داده گفته زنم مریضه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهم میگه مریضی  الانم ب دختره پیام داده گفته زنم مریضه

چی بگم والا خدا کمکت کنه

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2731
تو روخدا کمک کن بگذره فقط

برات صلوات میفزسم 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2738
اصلا نترس ازش اونم یگیه مثل خودت من خواهرم یجوری شوهرش رو خر کرده جرعت نداره حرفی بزنه تمام کارا خون ...

چ خوب 

من که همش بهم زور میگه تحقیرم میکنه خسته شدم 

الانم جوری زنگ زد که از ترس قلبم داره تیر میکشه

اره خیلی کوتاه اومدم مثل خر ازش میترسم  فکر میکنه پیغمبر زادست و منم گدا زاده

ببین کوتاه بیای طرف مقابلت برات شاخ میشه؛شاخ بشی طرف مقابلت کوتاه میادتاکی میخوای باترس زندگی کنی ی روزوکیل چغلیتوبکنه ی روزاون یکی چغلیتوبکنه توام ب ترسی این چ وضعشه اخه این زندگی توعه بایدقشنگ افسارشوبگیری دستت تاوکیلووزیرحساب کاردستشون بیادبحرفم گوش کنوزنگ بزن اون عفریتروتهدیدکن 

چ خوب  من که همش بهم زور میگه تحقیرم میکنه خسته شدم  الانم جوری زنگ زد که از ترس قلبم دا ...

نگاه کن نزار اون دادا بزنه هرچی گفت تو بلندتر داد بزن بفهمه تو هم بلدی الان هم آروم باش فکر کن چی میخوای بگی

ببین کوتاه بیای طرف مقابلت برات شاخ میشه؛شاخ بشی طرف مقابلت کوتاه میادتاکی میخوای باترس زندگی کنی ی ...

شمارشو ندارم از ترسم زدم همه ی شماره هارو پاک کردم الان چ خوب حرف میزنی 

ولی من اگه بیام خونه بابام میمیرم بابام معتادو عصبیه 

2706