2733
2734
عنوان

بیاید عکس حیوون خونه گیتون و بزارید 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3117 بازدید | 189 پست
چند سالشه

https://s4.uupload.ir/files/img-20210715-wa0039_lscc.jpg

عکسش🙂

خدایا تنها امیدم تویی نا امیدم نکن....😔.                             لطفاً برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین🙏.                        درخواست دوستی قبول نمیکنم🙏❤️
نه مادر نداره نمیدونم دقیق چند روزشه ولی وقتی داداشم سر کوچه پیداشون کرد چشاشون هنو باز نشده بودن ...

بلدی چجوری نگهداری کنی  تقریبا دوهفتشه معلومه دسشوییم نمیتونه بکنه غذا هم نمیتونه بخوره

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه یکی تو پلاستیک انداخته بود تو کوچه بعد داداش منم دلش براشون سوخت داشتن میرفتن زیر ماشین 

آهان چه بی انصاف بودن 

never argue wite stupid people thay will drag you down to their level and then beat you with experience            "mark twain"
2728
بلدی چجوری نگهداری کنی  تقریبا دوهفتشه معلومه دسشوییم نمیتونه بکنه غذا هم نمیتونه بخوره

اره از اینترنت یاد گرفتم 😁

دستشویی رو خودشون میکنن🤭

دل من با نگاه تو😍یه چند روزه.گره خورده🖇حضور تو کنار من💞غم و و از زندگیم برده❤E❤
حیوون خونگی فقط شوهر😐😁

ایول🤣🤣🤣🤣

کاش میشد دادبزنم مامااااان چراخوشحالیمو پیدانمیکنم و اون میومد ازتوی کشوی دوم خوشحالیمو درمیاورد و میگفت پس این چیه خاک برسر کورت کنن  
2738
اره از اینترنت یاد گرفتم 😁 دستشویی رو خودشون میکنن🤭

بهتره دسشوییشو کمکشون کنی یبوست نشن  سوال داشتی بپرس مواظب باش شیر گاو و گوسفندم بهش ندی گناه داره😢مرسی مهربون

من ندارم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706