2737
2734

؟؟؟؟ 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا مردم را عصبانی نکند؟؟ هان؟ چرا

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

برای اینکه اصل موضوع رو نمیگیرن ! میان به خود خبر گیر میدن ! اصلا نمیگن چی شد که طرف این حرفو زده ؟ اون ادمی که اینو گفته منظورش این بوده اهای مردم یکمی هم خودتون باید رعایت کنین بسه دیگه اینهمه عروسی بسه تولد بسه مراسم ما نهایتش بتونیم براتون قبر رایگان بدیم وقتی خودتون به فکر خودتون نیستین ! اما مردم چی میان گیر میدن که فلانی چرا این خرفو زد !

عه بیمیرن

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2740
چرا مردم را عصبانی نکند؟؟ هان؟ چرا

مثل اینه که بخاطر نبود حموم مردم دچار شپش و گال بشن...اونوقت خدمات تراشیدن سر و موها رایگان بشه... اما حموم ساخته نشه. 

با قبر رایگان کرونا کم نمیشه 

خبر قبر رایگان یعنی منتظر روزهای بدتر باشید 

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
برای اینکه اصل موضوع رو نمیگیرن ! میان به خود خبر گیر میدن ! اصلا نمیگن چی شد که طرف این حرفو زده ؟ ...

خیابان پشت خونه ما تالار هست هر شب هرشب صدای ساز و دهل و ترقه و آتیش بازی حتی الان که بازم اوضاع بد شده بازم هر شب عروسی میگیرن 😞😞😫😫

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
مثل اینه که بخاطر نبود حموم مردم دچار شپش و گال بشن...اونوقت خدمات تراشیدن سر و موها رایگان بشه... ا ...

دقیقا موافقم 

برای اینکه اصل موضوع رو نمیگیرن ! میان به خود خبر گیر میدن ! اصلا نمیگن چی شد که طرف این حرفو زده ؟ ...

واکسن موثر و درست و حسابی به مقدار زیاد اگه باشه ملت هم انگیزه برای رعایت کردن خواهند داشت

مثل اینه که بخاطر نبود حموم مردم دچار شپش و گال بشن...اونوقت خدمات تراشیدن سر و موها رایگان بشه... ا ...

ولی شاید مردم ب خودشون بیان و یکم رعایت کنن

دختر خوشگلم با اومدنت زندگی من و بابایی شیرین تر میکنی🤩😍😇  

قبر رایگان مثل پوزخند میمونه به ریش مردم !!!!!!واکسن زدن گسترده خدمات درمانی خدمات معیشتی برای تعطیلی مشاغل وبعدش تعطیلی صددرصدی مهارتورم و ترغیب مردم به تعطیل کردن موقت و داوطلبانه بستن کامل جاده ها جز درموارد خیای ضروری  اینا چیزاییه که باید انجام بشه نه قبر رایگان😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
2706