2737
2734

ولی بازم میخواد عمل جراحی بکنه. واقعا براش نگرانم. دو بار استخاره کرده و جالب اینه که هر دو بار هم یک آیه اومده و گفته عمل نکن. 

دکترا هر کدوم یه چیزی میگن. یکی میگه عمل بکن یکی میگه عمل نکن. به نظرتون چجوری میتونم خواهرمو از عمل منصرف کنم؟

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

منصرف نکن

استخاره مثل شیر یا خطه. دلیل نداشت استخاره بگیره

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود

کدوم آیه قرآن نوشته عمل نکن؟

بعدشم اگه خیلی اصرار ب عمل داره چرا استخاره میکنه

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤
باید برین پیش بهترین دکتر نه اینکه یکی هرچی بگه برید تهران

مشکل اینه که شوهرش میبرش پیش دکترهایی که دنبال پول هستن و جیب دوختن. من یه بار بردمش پیش یه دکتر حاذق و گفت عمل نکن بدتر میشی. ولی شوهرش مغزشو شستشو میده که برو عمل کن

2738
به نظر من اینجا اصلا استخاره جایز نیست

اخه وقتی هر دکتر یه چیزی میگه آدم متحیر میشه که چکار کنه. استخاره هم برای تحیره دیگه

کدوم آیه قرآن نوشته عمل نکن؟ بعدشم اگه خیلی اصرار ب عمل داره چرا استخاره میکنه

استخاره برای عمل بد اومده. نه اینکه تو ایه بنویسه عمل نکن! خودش اصراری نداشت شوهرش خیلی اصرار میکنه که عمل کنه

مشکل اینه که شوهرش میبرش پیش دکترهایی که دنبال پول هستن و جیب دوختن. من یه بار بردمش پیش یه دکتر حاذ ...

سلامتی که به حرف من و شما نیست.خود فرد باید تصمیم بگیره بازم میگم دکتر خوب ببرید .

زانوش چی شده؟

تصادف کرده ساق پاش شکسته. بعضی دکترا میگن زانوش هم آسیب دیده. بعضیا میگن نه زانو مشکلی نداره

2706