2737
2739
عنوان

کسی اینجا مودم جیبی داره؟

124 بازدید | 6 پست

میشه بگین مارک مودمتون  بگین چبه،؟ بعد راضی هستین؟ من میخام یه مودم با قیمت مناسب بخرم ک سرعتشم خوب باشه 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
ایرانسله. کنده😑

جدی، چقد خریدیش لابد 3G هستش

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جدی، چقد خریدیش لابد 3G هستش

روش نوشته3G 4G

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
روش نوشتت3G 4G

برو تظیماتشو چک کن لابد رو 3 جی هستش 

برو تظیماتشو چک کن لابد رو 3 جی هستش  

بلد نیستم😅 آخه یه دکمه داره نمیدونم چطور تنظیم میشه

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا