2737
2734

خدا تویه قرآن میگه که بهشون تنگ گرفتیم تا بیازماییمشون تو همین مایه ها پس خدارو شکر کن که خدا دوستت داره و منت گذاشته و داره امتحانت میکنه ازمون الهی رو قبول شو و عصبانی نشو و رویه کسی خالی نکن و مهربان باش وخدارو بخاطر چیز هایی که داده بهت و بهت توجه کرده شکر کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باتوجه به معنی بخون و سعی کن تو مدت چله و ختم ادم بهتری باشی و خیلی عادتای بدو ترک کنی

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️
خدا تویه قرآن میگه که بهشون تنگ گرفتیم تا بیازماییمشون تو همین مایه ها پس خدارو شکر کن که خدا دوستت ...

نمره منفی ام داره

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
ناامید نشو و ادامه بده

اخه وقتی ندارم ، یه مشکل کاری واسم پیش اومده که اگه تا ده روز دیگه درست نشه نتیجه زحمات چهارسالم پوچ میشه میره هوا، دقیقا یک ماهه که این مشکل پیش اومده. سی روز بیست و چهارساعته دارم ذکر و چله و نذر و... میگم فقط تو دوازده روز ۱۲۴ هزارتا صلوات فرستادم 😐😐  دیگه خودت حساب کن. احساس میکنم خدا مسخرم کرده و من و دست انداخته

اخه وقتی ندارم ، یه مشکل کاری واسم پیش اومده که اگه تا ده روز دیگه درست نشه نتیجه زحمات چهارسالم پوچ ...

هنوز ده روز مونده و فکر میکنی مسخرت کرده؟

فقط ب ختم و چله نیست

ب امید و ایمانت ب خدا هم بستگی داره

وقتی هزارتا ختم بگیری و ته دلت بگی خدایا میدونم نمیدی

خب نمیده

باید مطمعن باشی اونقدر مهربونه اونقدر عظمت داره ک روتو زمین نمیندازه

و ی درصد حتی اگ‌ده روز دیگ نتیجه اونی نشد ک تو میخواستی

بازم باید راضی باشی ب رضای خدا

حتما مصلحتی بوده

2740
هنوز ده روز مونده و فکر میکنی مسخرت کرده؟ فقط ب ختم و چله نیست ب امید و ایمانت ب خدا هم بستگی داره ...

اخه این چیزی که میخوام چیز شق القمری نیست یا چیزی نیست که بگی به صلاحت نیست، یک مشکل کاری بیخود و بیجهت هست که واسم پیش اومده و نتیجه زحمات و تلاش و خرج کردن چهار سالم فعلا رو هواست، فقط رییسم باید راضی شه که اون اشتباه من و ببخشه و من و برگردونه، همین!! البته بگم که این اشتباه بیخود به خاطر جادو جمبل خونواده شوهرم به وجود اومد و من و به این روز رسوند ، خدا ازشون نگذره