2737
2739
عنوان

عشق رو توی یه جلمه توصیف کنین💔

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 98 پست

‌‎عشق قابل تعریف نیست باید حسش کرد

کاربر آقام🌺درخواست دوستی ممنوع 🙏   ‏یه توییت خوندم نوشته بود همه پسرا یه مشت آشـ.ــغال و حیله‌گر و شـ.ــیادن، به هیچکدوم اعتماد ندارم.همون لحظه من داشتم یکی یکی رنگ روی اسمارتیزامو میمکیدم که فقط شکلاتشون بمونه، بعد همه شکلاتا رو با هم بخورم حال کنم.من شیـ.ــادم آخه؟😅😂             
زیباترین،بی ریاترین،خالص ترین،یکتا ترین عشق یعنی عشق مادر

و وقتی مادرم آسمونی شد تازه فهمیدم درد عشق که میگفتن چی بوده...

اینکه هر جا دنبالش بگردم و هیچ جا پیداش نکنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی تی اس چیست😐بخدا نمیدونم😐🤔 فکر کنم ادمای معروفه🤔

گوگل این وسط چیکارس😐😑

_فکر میکردم از بغل کردن متنفری!   +با تو میتونم از خیلی چیزا متنفر نباشم :)     حرفی داشتید در خدمتم..    https://harfeto.timefriend.net/16393201211652
2731
چقدر به خانم آینده اش حسودیم میشه  انو تو لباس عروس میبینه براش گیتار می‌زنه و میخونه دستاشو م ...

حالا غصه نخور شاید تو رو تو لباس عروس دید😉

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 

من تا حالا عاشق نشدم.

خیلیارو دوس داشتم و دارم و از ته دل عاشقشونم ولی مثلا مامان و بابا و اینا.

عشق من در حد عشق ورزیدن به سریال و اهنگه🙁

من عشقو در نگاه اول میبینم نه که بعدا پیش بیاد.

✌😎
2740
یعنی نفس اکسیژن اینو ازمنی بپرس که عاشق همسرمم میدونم که بدون اون جونم میره میدونم

عشقتون پایدار،ایشالا در کنار هم پیر شید

چند ساله ازدواج کردین؟

بعد ازدواج بیشتر میشه یا کمتر نسبت به زمان دوستی؟

چند سال بعد ازدواج عادی نمیشه؟

عشق یعنی دلتنگی 

عشق یعنی لحطه به لحظه دلشوره استرس 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
مثل یه آتشفشان خاموش برات عادی میشه بعضی وقتا و یهو فوران میکنه و تمام وجودت رو میگیره کیا موافقن؟

من😔

یک عدد دهه هشتادیه خوشگل😌❤از کسایی که خوراکیامو بهشون تعارف میکنم و اونا هم میخورن متنفرم😑جمعیت قلب منو آمار بگیری همش❤️تویی❤️.           تو سرآغاز همه آرزو های شیرین منی😌🍯.               یه تار موش که سهله...... :)                                     فکرشم به کسی نمیدم😌.                                       آقای قاضی تا کی باید براش بمیرم و اون نبینه؟ :(       :چند بار میتونی بمیری؟تا وقتی که اون ببینه:) 
2706