2733
2739
عنوان

الآن دقیقا چی دلتون میخواد؟من دلم میخواد..

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 121 پست

دلم میخواد برگردم به گذشته تا بتونم جبران کنم

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

برگردم ب 8ماه پیش

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤

عشقم بعد بکسال بیاد شهرمون و ببینیم هم دیگرو منو بخاطر ی دروغی ک گفتم ببخشه و تنهام نذاره و بازم دوستم داشته باشه و میشد با هم ازدواج کنیم 

ای کاش دختر کوچولویی ک عاشقشه ی روز داشته باشیم مادرش من باشم  😔

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
دلم میخواد عشقم بهم پیام بده و رابطمون درست شه😔

وای منم دوس دارم اونی که دوسش دارم بهم پیام بده 😢یه بارم که شده غرور اون بشکنه جوابشو ندم احساس خیلی بدی دارم خودمو خیلی کوچیک کردم 

یه صلوات بفرس😍💛
2706