2733
2734
عنوان

بوده کسی در حین بارداری یا در زمان زایمان بمیره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 51 پست

سی و هفت که سنی نیست مشکلی نیست ولی اون بیماری رو نمیدونم چی هست؟؟؟

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااااا همچین بعضیا میگن تو این سن!!!! چند سالشه مگه! من ۳۷ سالمه فرزند دومم ۵ ماهشه! اصلا هم احساس بدی نداشتم ندارم و نخواهم داشت. 

کلی هم دوست رفیق دارم از من بررگترن باردارن یا قصد بارداری دارن! 

وقتی سن ازدواج بره بالا فرزندآوری هم قاعدتا تو سن بالا اتفاق میفته! 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
دوتا خواهریم

نگو كه پسر ميخواد🥲

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728
لطفا کسی اینم بگه ک کسی بوده ک سنش ۱۹ باشه و بدنش هم ضعیف باشه و کم خونی هم داشته باشه قلبش هم ضعیف ...

سلام گلم من در۱۹ سالگی زایمان کردم باکم خونی شدید ولی هیچی مشکلی برام پیش نیومد 

شماهم که قلبتون ضعیفه به احتمال زیاد سزارین میشین که خطرکمتری داره برا قلبتون

جانم چه دلتنگتم روزها وماه ها ازرفتنت گذشته امامن هروزمنتظر برگشتتم باورندارم که رفته ایی هنوزم هم برایت گریه نکرده ام چون باورندارم نیستی                                   جان مادر برای دلتنگم دعا کن
عروس خالم ۱۶ سالش بود با قلب ضعیف خداروشکر ۶ سال از زایمانش گذشته و سالمه

ولی من همش میترسم ک بمیرم انقدر ک بد شانسم 😢 نکنه قراره بمیرم همش اینجوری حس میکنم

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
2738
ولی من همش میترسم ک بمیرم انقدر ک بد شانسم 😢 نکنه قراره بمیرم همش اینجوری حس میکنم

بهش فکر نکن عزیز من توکلت به خدا باشه بعدشم علم پیشرفت کرده موقع زایمان عروس خالم متخصص قلبم کنارش بود تو ام با متخصصت هماهنگ کن

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
سلام گلم من در۱۹ سالگی زایمان کردم باکم خونی شدید ولی هیچی مشکلی برام پیش نیومد  شماهم که قلبت ...

خداروشکر عزیزم من قلبم ضعیفه قبلا خیلی درد میکرد با قرص کمی خوب شد و کم خونی هم دارم میگم ی موقع ب قلبم خون نرسه بزنه بمیرم انقدر بد شانس هستم ها 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
آی وی اف با این شرایط خطر نداره.

خیلیا با شرایط خطرناک تر از مادرشما زایمان کردن ولی برا آی وی اف وزنشو باید بیاره پایین چون جواب نمیده 

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

پانیک که درمان داره و راحتم هست! چرا اول اونو درمان نمیکنه؟ من تو ۳۶ سالگی باردار شدم اتفاقا وزنم ۸۵ بود، پانیک هم میشدم ولی با رعایت رژیم و مشاور روانشناسی دوران بارداری رو گذروندم

خدایا شکرت واسه همه چیز 
2706