2726

مامانم ۳۷ سالشه ،  میخواد حامله بشه برای بچه ی سوم  ، هم وزنش بالاس، هم بیماری پانیک داره، خیلی نگرانشم،  تورو خدا اگه کسی تجربه داره یا چیزی میدونه بگه لطفا🙏🙏🙏

چرا تو اين سن ميخواد باردار بشه؟

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نگرام نباش عزیزم.مامان منم ۳۷ سالگی بود.زن داییم ۴۵ سالگی

اون یکی زن داییمم الان پنج ماهه بارداره و ۳۷ سالشه

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

بودن كسايي كه از يه بيماري ساده مُردن ولي سرنوشتشون همون بوده

شمااا چرا هيچي نشده دنبال اتفاقاي بد هستين!؟

دنبال اتفاقاي بد برين زودتر بهش ميرسين

به چيزاي خووب فكر كنين سني هم نداره بنده خدا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

سن و وزنش مشکل نداره اما پانیک و نمیدونم

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

لطفا کسی اینم بگه ک کسی بوده ک سنش ۱۹ باشه و بدنش هم ضعیف باشه و کم خونی هم داشته باشه قلبش هم ضعیف باشه و زایمان سز کنه و ب سلامتی از عمل بیرون بیاد من همش میترسم ک بمیرم زیر عمل 😢 چیکار کنم این فکر از سرم بپره 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
لطفا کسی اینم بگه ک کسی بوده ک سنش ۱۹ باشه و بدنش هم ضعیف باشه و کم خونی هم داشته باشه قلبش هم ضعیف ...

برا سزارین بیهوش نمیکنن بی حس میکنن مشکلی پیش نمیاپ بهش فکرنکن

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
لطفا کسی اینم بگه ک کسی بوده ک سنش ۱۹ باشه و بدنش هم ضعیف باشه و کم خونی هم داشته باشه قلبش هم ضعیف ...

عروس خالم ۱۶ سالش بود با قلب ضعیف خداروشکر ۶ سال از زایمانش گذشته و سالمه

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
2706