2733
2739

یه میلیون فالور داره ساناز 

یه پسر بزرگم داره طلاق گرفته 

چند وقتیه مثلا به ادعا خودش با یه اقایی پسر خونه ازدواج کرده 

عروسیم گرفتن 

حالا طرف زن داره 😳😑

از من میشنویی تو استکان هیچ کس دریا نریز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیجاشون لدفن😐❌

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
2738

اینجا فهمیدم 

با اینکه حس خاله زنک بودن تا عمق جونم رفته بود و از خودم خجالت کشیدم ولی پیج همشونو زیر و رو کردم

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،بهت تبریک میگم چون تو یه احمق به تمام عیاری                                        

میخوان مشهور و معروف شن

که خب 

به نحوی شما هم  دارید  کمک شون میکنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
اینجا فهمیدم  با اینکه حس خاله زنک بودن تا عمق جونم رفته بود و از خودم خجالت کشیدم ولی پیج همش ...

😂😂😂

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2706