2733
2734
عنوان

وسواس فکری

73 بازدید | 4 پست

باسلام .من از۱۴سالگی وسواس فکری داشتم تاالان که ۳۱سالمه.اون زمان برای امتحانها تادانشگاه .همش میگفتم اگه این کارانجام بدم قبول میشم مثلا نشستم میگم اگه بلندشم یا اگه الان طرف فلان حرف بزنه.وخیلی هم اتفاق میافته درکمال ناباوری طرف همون حرفو میزنه .من خیلی دررنج هستم بابت این قضیه.الانم سرکوچکترین چیزی این وسواس دارم.مثلا دورازجون پدرم.انقدرفکرمیکنم خدایی نکرده اتفاقی بیفته وای من چیکارکنم روزاتنهایی حتی تصورمیکنم.بعد چقدر خودمولعنت میکنم من چه دختری هستم همچین فکرایی میکنم.واقعا دیگه خسته شدم ازاین وضعیت.شما تواین وضعیت بودید که بهترشده باشید؟؟؟؟

خواهش میکنم راه حل بدید.

مَن بَنده ی آنَم که خَموشی دانَد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای هرکسی پیش میاد این چیزا ، اینک میگی فکر میکنی فلانی اون حرفو میزنه یجور حس ششم اینا یا ذهن خوانی هست ، اینک میگی بلایی سر فلانی میاد این اره وسواس فکریه منم بچگیام کلاس پنجم ششم بودم اون موقعها ی سریال بود حلالم کن ، اون سریال باعث سده بود هروقت کاری بعدی میکردم از مادرم حلالیت بطلبم یا میگفتم ک مامانم یچیزیش میشه ، بنظرم بزار کنارر هروقت این فکرا میاد سراغت بخیال باش عزیزم میدونی چرا این باعث میشه بال پرشو قیچی کنی وقتی بهش فکر میکنی بهش بال میدی عزیزم ، 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖