2733
2734
عنوان

بچه‌ها بیاین ببینین من چمه

116 بازدید | 6 پست

دو هفته س عقب انداختم..دوبار بی بی چک زدم منفی بوده...ترشح سفید دارم دلم هم درد می‌کنه بعد اینکه ترشحاتم خارج میشه...سینه هام همیشه قبل پری سفت میشه ولی الان تازه داره سفت میشه..کمرم هم مثل پری درد می‌کنه جوری که میگم الان دیگه میشم..یا یهو یه چیزی ازم میاد میگم اومد میرم میبینم ترشح سفیده بعدش هم دلم درد میگیره...

همه زندگیم سلنا و سینا❤👫

توروخدا یه آزمایش بارداری بده

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممکنه عفونت باشه برو دکتر

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2731
اره فردا میرم ولی اصلا دلم نمی‌خواهد برم  ..خدا کنه نباشم

خدا کنه نباشی😔😔😔چون نمیخوای میگم

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖