2733
2734
عنوان

اخلاق دوران نامزدی

103 بازدید | 14 پست

سلام خانوما. اخلاق نامزداتون دوران نامزدی چطور بود؟ من نامزد کردم و نامزدم خیلی احساساتیه و بعضی وقتا اذیت میشم(چون از مردای خیلی احساسی خوشم نمیاد). خودم اصلا احساساتی نیسم از کلمات عشولانه هم کم استفاده میکنم و کارای عشقولانه هم انجام نمیدم. حالا بنظرتون این چیزا تو دوران نامزدی طبیعیه؟

کاربری قبلیم ترکید!🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولشه نگران نباش خوب میشه بعدش تو میفتی دنبال اون ک اینجوری باشه اون سر باز میکنه

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
2738
اولشه نگران نباش خوب میشه بعدش تو میفتی دنبال اون ک اینجوری باشه اون سر باز میکنه

امیدوارم ازین حجم احساسی بودنش کم شه یکم مغرور و تلخ باشه😂

کاربری قبلیم ترکید!🤨
مثلا میگه میخوام سرمو بذارم رو پات گریه کنم و این چیزا! خب من بدم میاد :/

واه دیگه گریه رو ندیدم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
امیدوارم ازین حجم احساسی بودنش کم شه یکم مغرور و تلخ باشه😂

میشه بابا انقد گنده دماغ بشه آرزو کنی کاش مث الان شه😂😂مردا بفهمن عاشق شدی دیگ یکی دیگ میشن

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
وای توام انقد بی احساس بازی در نیار اونم سرد و خشک و بی احساس باشه خوشت میاد؟!

خب اون خیلی شورشو درمیاره. زده میشم دیگه. دوست داشتم یکم مغرور باشه ولی اصلا نیست خیلیییی زن ذلیله کاملا معلومه

کاربری قبلیم ترکید!🤨
میشه بابا انقد گنده دماغ بشه آرزو کنی کاش مث الان شه😂😂مردا بفهمن عاشق شدی دیگ یکی دیگ میشن

پس یادم باشه نفهمه عاشق شدم. البته عاشقشم نیسم بهرحال😂

کاربری قبلیم ترکید!🤨
پس یادم باشه نفهمه عاشق شدم. البته عاشقشم نیسم بهرحال😂

مییییشی