2737
2739
عنوان

اشتی کردیم با همسرررممم خدایااا خیلی خوشحالم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6663 بازدید | 223 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست ندیده ی من😍😍

اتفاقا داشتم فکر میکردم بهت پیام بدم و ازت بخوام بری محل کارش بدون اینکه خانواده بدونن و حضوری باهاش حرف بزنی تا مشکلاتتون حل بشه اومدم چک کنم کاربریتو دیدم زدی آشتی کنونه💃💃💃

خیلیییییییییی خیلیییییییی برات خوشحال شدم یه بار همون اوایل قهرت پیام دادم ولی خاموش پیگیر بودم

الان هم که میگی بخاطر قهرتون مرخصی همسرت تموم شده و همو نمی تونید ببینید باید برگرده ظاهرا ولی شما که مرخصیت نسوخته😉😉من اگه جای شما بودم یه چند روزی میرفتم پیشش بدور از هرگونه بزرگتری دوتایی باهم کیف میکردیم و برای بزرگترهامون مثلا دعا می کردیم😂😂 چون دعا نیاز به خلوت داره😏ولی جدا از شوخی حتما برا خودتون وقت بذار، نذار زندگیت سر هیچ و پوچ رو هوا بمونه شما الان رسما زن و شوهرید فقط مونده تشریفات و رسوم مزخرف بزرگترها که برید زیر به سقف نذار طناب رابطتتون به مو برسه و بعد بخوای کاسه چه کنم چه کنم دست بگیری

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

سلام

وای دوستی چقدر خوشحال شدم

بهترین خبری بود که تو این روزا شنیدم 

وقتی خواندم از خوشحالی نزدیک بود جیغ بکشم 

خدارو شکر

حالا چیا گفتین بهم دیگه 

خانوادت چیا گفتن

کی همو میبینین

باید همشو با ریز جزییات بگی تا همچین به دلمون بچسبه

2731

سلام عزیزم من تاپیک قبلیتون دیدم خیلیییی غصه خوردم برات. همش تو فکرت بودم. خدا روشکر که مشکلتون حل شد ایشالله دیگه هیچ وقت قهر نکنین باهم

تبریک میگم بهت💞🌺

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم

سلام عزیزم..چقد خوشحال شدم برات...چه حس خوبیه این حسی که داری..ان شالله همیشه دلت اروم و بدون هیاهو باشه..چرا تگمون نکردی😉...توروخدا با جزییات توضیح بده....ای کاش میگفتیش نیاز به نازکشیدن داری..به کسی اجازه دخالت ندی و خیلی چیزا دیگه

برام دعا کنید..دعای عاقبت بخیری برا من و عزیزانم

عزیزمممم

چ خوشحال شدم😍

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
2738

خدایا شکرت 😍

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️

دیدی بهت گفتم نگران نباش انشالله درست میشه 🥰

نزدیک تر از رگم🤍خدا🤍                                                             بزرگ ترین اقیانوس ّ اقیانوس ارام است ُ پس آرام باش ؛ تا :بزرگ باشی                                                                                          نیازی به پرواز نیست،همین پایین بالاتر از خیلیام🧿                   🧚‍♀️  مغرور ولی مهربون🧚‍♀️
سلام عزیزم وااااای چقدر خوشحال شدم🙆🙆🙆🙆 یادته گفتم تو یه نیم قدم بردار تا انشاءالله اون هم یه ق ...

سلامممم عزیزدلممممم

خیلی خیلی مرررررسسیییی ممنوووون عزیزدلمممم😍😍 ایشالله واس خودت بیشتر باشه تمام خوشحالی هات❤❤❤

آشتی کردیم ولی حتی قبول نمیکنه استوریای توهین خواهراش واسه منه یبارم سرم داد زد که دیگه به خونوادم توهین نمیکنی....خوبیم فقط خونوادش هنوزم که هنوزه نور چشمشه...من نمیگم بد باشه ولی خب نه که اونا هرچی خواستن بگن ولی من اعتراض کنم بگه توهین

2706